2733
2734

سلام.دختر من ۳/۵ سالشه ولی هنوز خوب نمیتونه حرف بزنه،فقط در حد چند کلمه و جمله ک اونا هم زیاد قابل فهم نیس،بردیم دکتر گفتن بخاطر سوراخای ریزی ک توی کامش هس نمیتونه خوب حرف بزنه و باید عمل شه،از طرفی با یک مشاور کودک ک حرف زدم گفتن ک حرف زدن اصلا ربطی ب کام نداره و فقط ب تمرین مربوطه

من نشنیدم چنین چیزی رو. انشاالله که مشکل گل دخترت بدون جراحی حل بشه. ببین چندتا دکتر دیگه هم برو. بع ...

ممنون عزیزم.چند تا گفتاردرمانی بردیمش پیش یک دکتر جراح هم بردیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندتا جراح دیگه هم ببر. دکترای دلسوز اول همه راهها رو امتحان میکنن بعد جراحی میکنن. من برای یه موضوعی رفتم پیش جراح عمومی بهم گفت حتما بابد جراحی کنی وگرنه خوب نمیشی ولی متخصص زنانم یه راهی بهم گفت که مشکلم حل شد خداروشکر دیگه نیاز به جراحی ندارم

2731

جاری من دو تا از دختراش سوراخ کام دارن اولی رو عمل نکردن یه جوری حرف میزنه یکم نمیفهمی ولی دومی رو عمل کردن حرف زدنش خوبه کرج زندگی میکنن حتما ببر عمل کن اصلا چیز خوبی نیست

جاری من دو تا از دختراش سوراخ کام دارن اولی رو عمل نکردن یه جوری حرف میزنه یکم نمیفهمی ولی دومی رو ع ...

چند تا سوراخ کامش داشت و اینکه چند سالگی عملش کردن؟اونم دیر ب حرف اومد؟

2738
راستش دقیق نمیدونم کوچیکه الان 7 سالشه فکر کنم 3 یا 4 سال پیش عمل کردن یک سوراخ داشت

مرسی عزیزم.نگفتین حرف زدنش قبل عمل در چه حد بود؟

و اینکه کجا عملش کردن و هزینه ش چقد شد؟

شرمنده ک اینقد سوال میپرسم😔