2737
2734
عنوان

مامانااایه لحظه پسر م سه ماهشه

95 بازدید | 16 پست

از صدای بلند یعنی خیلی بلند نه یه ذره بلند میترسعو جیغ میزنه و گریه میکنه به نظرتون طبیعیه؟گاخی وقتا با یه عدسه معمولی لبش کجوکوله میشهو بعدش گریه😑😣

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبيعيه در معرض صداي بلند قرارش ندين

واقعا طبیعیه ؟؟چرا بقیه بچه ها اینطوری نیس من از دست این اقا پسرنمیتونم شوهرمو از اون اتاق صدا بزنم

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2728

ای جااان😍دختر منم همین بود،من صورتمو میذاشتم تو بالشت عطسه میکردم!شوهرم خیلی بلند عطسه میکنه وقتی عطسه میکرد دخترم چنان جیغی میزد از ترس😂بزرگ میشه خوب میشه نگران نباش😘

ای جاانم پسر منم اینجوریه از صداهای یهویی و بلند میترسه

مثلا داریم باهاش بازی میکنیم داره نگامون میکنه همون موقع بگی پخ میترسه

یا ی بار رو تشکش دراز کشیده بود گوشه تشکو کشیدم سمت خودم اروم بازم ترسید

کلا یکم تدسوعه خودمم ترسوعم😕به من رفته

در پیکر من دو قلب دارد ضربان و از این حرفا😁
ای جااان😍دختر منم همین بود،من صورتمو میذاشتم تو بالشت عطسه میکردم!شوهرم خیلی بلند عطسه میکنه وقتی ع ...

وای دقیقا منو شوهرم رو کوسن روتختیم عدسه میکنیم یکیش برا منه یکیش برا شوهرم .تا کی خوب میشع

ای جاانم پسر منم اینجوریه از صداهای یهویی و بلند میترسه مثلا داریم باهاش بازی میکنیم داره نگامون می ...

وای منم ترسوام ولی نه انقد

2738
واقعا طبیعیه ؟؟چرا بقیه بچه ها اینطوری نیس من از دست این اقا پسرنمیتونم شوهرمو از اون اتاق صدا بزنم

دقیقا پسر منم اینجوریه خیلیم خوابش سبکه

دقیقا پسر منم اینجوریه خیلیم خوابش سبکه

اره سجاد منم خوابش مورچه ایه.شما گل پسرت چن وقتشع؟

وای منم ترسوام ولی نه انقد

خب طبیعتا ما ادم بزرگا از صدا عطسه نمیترسیم

خب اینا کوچیکن درک خاصی از محیط ندارن خوب میشن سخت نگیر

۳ ماهشه عزیزم خدا گل پسرتو حفظ کنه

ای جونم همسن پسر من

البته پسرم ۲۲فروردین به دنیااومد.تو پستات خوندم بی بیت مثبت بوده بارداری عزیزم؟

پسرمنم همونطوریه،البته ازصدای من نمیترسه ولی ازصدای همسرم بلندباشه میترسه   اوایل عطسه کردنی میترسیدولی الان انقدرصدای عطسه درآوردم دوتایی خندیدیم هرکی عطسه میکنه نگاه میکنه بمن میخنده،

2706