2733
2734
عنوان

اونایی که طبیعی سقط کردن از کجا میشه فهمید جنین کامل سقط شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37740 بازدید | 21 پست
سلام منم 4سال پیش سقط داشتم توی خونه سقط شد بایدبرای اینکه بفهمی کامل خارج شده حتمابایدبری سونو واینکه لخته ها بعدازسقط جنین حدود10 روزطول کشیدتادفع بشه البته دیگه اون 10روزمثل پریودم بود ودردخاصی نداشت
اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن

سلام من ۱ماه و نیم بود حالت تهوع داشتم ۲بار تست بارداری گرفتم چیزی نشون نداد ولی من رفته رفته حالم بدتر میشد ضعف میکردم پر خوری میکردم علائم بارداری داشتم دیگه تست نگرفتم تا اینکه من چند روز پیش واسه ترمیم ابرو رفتم اونجا حالم خیلی بد شد ضعف شدید کردم تب و لرز گرفتم تا اینکه ۳روز پیش خونریزی شدید کردم اولش لخته لخته بود چند ساعت بعدش اندازه ای یه پیاله لخته افتاد رفت تو کاسه توالد الانم خونریزی دارم شکم درد و کمر درد هم دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خانومم هفته ی 28 بارداریه ولی الان شکمش درده شدیدی داره و جنین سفت شده خیلیم نگرانشم میشه راهنمای ...

چی شد خانمتون بهتر شد توضیح بدید از تجربیات استفاده بشه ممنون

2728
یا با سونو یا اگه میخوای خیالت کاملا راحت بشه با کورتاژ من سر یکی از سقطام بیمارستانی که رفته بودم ق ...

خدا حفظش کنه 

میشه منم راهنمایی کنید

اولین بچم سقط شد 

برای دومی چیکار کنم

گروه خونیمم منفیه و امپول رگام زدم