2726

خانومایی که میرم مرکز درمان ابن سینا ی دکتر خوب بهم معرفی کنین اولین باره میخوام برم نمیدونم پیش کدوم دکتر برم یکسال رفتم تو رویش پیش دکتر ساسانی فقط وقتمو و پولمو هدر داد حتی به خودش زحمت نمیداد درست حسابی حرف بزنه نمیخوام باز مثل اون بشه

خدا جونم شکرت...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ولی عزیزم اگه هزینش واست مهم نیس قید کلنیک ها رو بزن مطب برو 

توی مطب شما ب نسبت پولی ک میدی وقت بیشتر و آرامش بیشتری رو تجربه میکنی 

این تجربه من از کلنیک هاست 

شما ک یبار روفتی توی این مراکز خودت میدونی دیگه چ خبره 

دکتر بیتک طرازی  ولی مگه دست شماست انتخاب دکتر

نمیدونم اینجا که زنگ میزنی خودت میگی برا کدوم دکتر وقت میخوای مگه اونجا اینطوری نیست؟

خدا جونم شکرت...

برو مطب طرازی الان بزنگی دو ماه دیگه وقت میده 

ولی حداقلش اینه ک کامل پروندتو بررسی میکنه 

زمان ویزیتت کسی حق ورود ب داخل اتاق رو نداره 

شما با آرامش خاطر حرفهات رو میزنی 

ایشونم با آرامش ب سوالتت جواب میده 

ولی عزیزم اگه هزینش واست مهم نیس قید کلنیک ها رو بزن مطب برو  توی مطب شما ب نسبت پولی ک میدی و ...

آخه من اندومتریوز دارم رفتم پیش ی دکتر بهم گفت قبلا که لاپاروسکوپی شدی احتمالا تو لوله هات هنوز چسبندگی هست دکترش آقاست دوست ندارم برم پیشش استرس میگیرم میرم پیشش خودش گفت میتونی بری ابن سینا

خدا جونم شکرت...
نمیدونم اینجا که زنگ میزنی خودت میگی برا کدوم دکتر وقت میخوای مگه اونجا اینطوری نیست؟

بنظر میاد ک خودت نمیتونی انتخاب کنی مثل رویان هر دفعه ی دکتر ویزیت میکنه واقعا رو اعصابه این موضوع در اتاق مثل دوازه بازه هر کی میره و میاد 

شیرازه حرفت هی از دستت میره خلاصه دیونه کنندس

بازم بزنگ و بپرس 

ولی وقتت اینجاها نزار ی راست برو مطب 

آخه من اندومتریوز دارم رفتم پیش ی دکتر بهم گفت قبلا که لاپاروسکوپی شدی احتمالا تو لوله هات هنوز چسبن ...

اینجا ک من بهت معرفی میکنم جایی که خودم جواب + گرفتم 

من رویان هم بودم 

واسه ی سونوی ساده ی صبح تا عصر علاف میشدم

اگه تونستی پروندتو از رویش بگیر یا ی کپی ازش بگیر برو مطب طرازی 

خیلی خوب همه چیزو بررسی میکنه 

راستی اینم آدرس تاپیکیه ک قبلا اینجا بودم 

مدیرش آنا هستش 

هر سوالی داشتی بپرس 

خودشم پیش طرازی باردار شد و اندومتریوز شدید داشت عمل کرد بعدش باردار شد 

بسیار با حوصله ب همه سوالاتت جواب میده

اینجا ک من بهت معرفی میکنم جایی که خودم جواب + گرفتم  من رویان هم بودم  واسه ی سونوی ساد ...

نمیدونم والا حسابی گیج شدم هر کی ی جارو پیشنهاد میکنه اینجا که تحت نظر ی دکتر بودم 

خدا جونم شکرت...
2706