2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فوق لیسانس شیمی دارم از اول که وارد دانشگاه شدم استخدام بودم 

اها متوجه شدم

موفق باشین

من ایمان دارم که امسال یعنی سال ۹۷کلی اتفاقای خوب میفته و همه چی درست میشه.من به روزای خوب امیدوارم😃
2728
من فوق لیسانس شیمی دارم از اول که وارد دانشگاه شدم استخدام بودم 

عزیز یه سوال.تدریس ابتدایی بهتره یا دبیرستان؟

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2738
با دلیل بگین عشقولیا

عزیزم بستگی به نوع و سطح مدرسه داره 

نمیشه کلی گفت 

ولی بخوای همینجوری بگی 

دبیرستان بیشتره

ولی اگه مدرسه غیرانتفاعی باشه 

هدایای روز معلم برابری می کنه با حقوق کل سال 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من آخرنفهمیدم کدوم بیشتره    

بستگی به شرایط داره، ببین مثلا دونفر سال اول کاریشون هست یکی دبیرستان تدریس داره یکی ابتدایی، آموزگار ابتدایی حکمش بیشتره، ولی در کل اختلاف چشم گیری نیست، ولی دبیرستان اضافه میتونه بگیره، اگرم اضافه نگیره یه روزش تعطیله توخونه، ولی ابتدایی تمام هفته سر کاره

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
سلام خوبین ؟ امروز چکردین خوب بود امتحان؟  تاپیک سال ۹۷ بروز شده🙂

خیلی دلهره آور بود

رمز یه کم با تاخیر اومد 

بعد دستگاه کپی بازی درآورد

ولی بخیر گذشت

آهان یه بازرس فوضول هم از 7تو مدرسه بود

به صرف کله پاچه😅😅😅😅😅😅

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
خیلی دلهره آور بود رمز یه کم با تاخیر اومد  بعد دستگاه کپی بازی درآورد ولی بخیر گذشت آهان ی ...

اها من نبودم امروز ولی فیلما رو دیدم هم تب سنجی کرده بودن هم ضدعفونی از بهداشت اومده بودن 

ناظر را زود میان دقیق شن به همه چی😁😁😁

اها من نبودم امروز ولی فیلما رو دیدم هم تب سنجی کرده بودن هم ضدعفونی از بهداشت اومده بودن  ناظ ...

اوه آره خیلی بگیر و ببنده

غیر از مراقب های معمولی ابلاغ مراقب بهداشت هم دادن

و اتاق ایزوله و کلی بند و بساط 😅😅😅

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706