2726
عنوان

مامانهای اسفند ۹۷بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4592 بازدید | 549 پست
گمونم من اینجا چیزی ننویسم بهتره اینجوری به بقیه بچه ها استرس وارد میکنم ببخشید بچه ها

نه عزیزم چه استرسی شایدم من اشتباه میکنم چون خودمم خیلی دوس دارم برم سونو ااما میگن بمون هفته هفت هشت برو بخاطر همین گفتم وگرنه فک نکنم یکیمون تجربش از اون یکی بیشتر باشه. هممون مثل همیم اصلا اینجاییم تا تبادل اطلاعات کنیم تا استرس نگیریم. همه چیز را همگان دانند گلم 😗😗😗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم چه استرسی شایدم من اشتباه میکنم چون خودمم خیلی دوس دارم برم سونو ااما میگن بمون هفته هفت هش ...

مرسی عزیزم

تو هم اگه مشکلی نداری مث لکه بینی همون بهتر که هفته هشت بری

من اولم قصدم این بود هفته هشت برم ولی این لکه بینی لعنتی باعث شد برم دکتر

خدایا شکرت 🙏💖
2728
مرسی عزیزم تو هم اگه مشکلی نداری مث لکه بینی همون بهتر که هفته هشت بری من اولم قصدم این بود هفته ه ...

اره اما این روزا مگه میگذره😶

لکه بینی تو بیشتر حاملگی ها میشه یعنی من از بیشتر دور و بریام شنیدم اکثرا هم اونایی که دختر دار میشن لکه بینی دارن. حالا انشالله زودتر خوب شی و چیز بدی نباشه

برا شما دکتر چیزی نداد هنوز؟ من لکه بینی ندارم اما دکتر برام شیاف تجویز کرده با آسپرین. استفاده کنم یعنی؟؟

اره اما این روزا مگه میگذره😶 لکه بینی تو بیشتر حاملگی ها میشه یعنی من از بیشتر دور و بریام شنیدم ا ...

میگذره عزیزم

انشالا به زودی صدای قلبشو میشنوی

من دکترم برام امپول پروژسترون نوشت شبی یکی میزنم

درمورد یکم درد دلی هم که داشتم گفت تو اوایل بارداری دل درد وجود داره فقط اگه شدید بشه خطرناکه

پس نگران نباش

خدایا شکرت 🙏💖
میگذره عزیزم انشالا به زودی صدای قلبشو میشنوی من دکترم برام امپول پروژسترون نوشت شبی یکی میزنم در ...

راستش درمورد شیاف و اسپرین اطلاعاتی ندارم چون خودمم تجربه اول بارداریمه

خدایا شکرت 🙏💖

سلام من ۷ هفته و ۳ روزه که باردارم..آزمایش های بارداری رو دادم اما سونوی قلب نگرفت دکترم گفت هنوز زوده ممکنه خطر ناک باشه اما سونوی معمولی گرفت اندازه یه نقطه بود فینگیلی

حال عمومیم خوبه فقط یه مقدار حالت تهوع دارم و انرژیم کم شده.

نگرانیه من زایمانه ..چون میخوام سزارین باشم..اما دکترا قبول نمیکنن..اخه چه دلیلی داره که اینم باید اجباری باشه!

آخییی خداروشکر عزییییزم خیلی خوشحال شدم انشالله هرچی زودتر رفع بشه و بارداری راحتی داشته باشی 🙂🙂🙏 ...

ممنون از لطفت عزیزم😘😘😘

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
من قبل از بارداریم اسید فولیک نخوردم.دکترم گفت اشکال نداره و اسید فولیک ۱ بهم داد.اما خودم خیلی نگرا ...

عزیزم من از اونایی که بارداری یهویی داشتن شنیدم که وقتی آز مثبت شده و رفتن پیش دکتر بهشون یدوفولیک [فولیک اسید ۵ گرم]  داده... شما بازم پیگیر این فولیک اسید باش

چون خیلی در تشکیل لوله های عصبی جنین نقش داره

من که شنبه رفتم دکتر بهم گفت فولیک اسید میخوری ؟

گفتم آره ولی ۱ گرمی میخورم.  گفت اشکالی نداره

برام قرص تقویتی مخصوص بارداری نوشته بود که وقتی اومدم خونه و روی جعبه قرص رو خوندم نوشته بود دارای فولیک اسید ۴ گرم

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
دوستان من امروز برای کنترل وضعیتم دکتر رفتم و بهش گفتم که زیر دلم گاهی درد داره اونم شیاف پروژسترون ...

عزیزم به من شیاف داد گفت دو هفته استفاده کن بعد بیا سونو تشکیل قلب که بعد از دو هفته رفتم گفت قلبش تشکیل شده شیاف رو قطع کن اسپرین هم بهم داده بود گفت ادامه بده مال رقیق کننده خونه سن من بالاست بخاطر این داد گفت ممکنه غلظت خون داشته باشی خونرسانی به جنین بهتر صورت میگیره 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
سلام من ۷ هفته و ۳ روزه که باردارم..آزمایش های بارداری رو دادم اما سونوی قلب نگرفت دکترم گفت هنوز زو ...

عزیزم فعلا استرس به خودت وارد نکن گلم 

عزیزم به من شیاف داد گفت دو هفته استفاده کن بعد بیا سونو تشکیل قلب که بعد از دو هفته رفتم گفت قلبش ت ...

دقیقا به منم گفته بعد 20 روز برو سونو. من دیشب شیاف استفاده کردم امروز یکم پیاده روی کردم یعنی بازار رفته بودم نمیدونم تند رفتم یا چی اومدم خونه تو ترشحاتم کمی رگه خون دیدم خیلی استرس گرفتم حالا بعد از ظهر قراره برم دکتر 🙁🙁. نمیدونم دلیلش میتونه از شیاف ها باشه یا بخاطر پیاده رویه 

دقیقا به منم گفته بعد 20 روز برو سونو. من دیشب شیاف استفاده کردم امروز یکم پیاده روی کردم یعنی بازار ...

استراحتت رو بیشتر کن بزار بچه محکم بچسبه به رحم 

2706