2737
2734

نمیدونم این چه حسیه،وقتی یه کاری برام میکنن همش عذاب وجدان دارم،همش باخودم میگم من لایق مهربونیش نیستم،من دختر بدی نبودم،اما حس میکنم لایق دختری خیلی خیلی بهتر از منن...😔

این فکرا داره منو به سمت مرگ تدریجی پیش میبره...همیشه بغضو دارم

همیشه آرزومه قبل از پدرومادرم بمیرم

بنظرتون اینا علائم افسردگیه توی سن ۲۰سالگی؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مثل منی من بعضی وقتا یه حرفی ناخواسته میزنم حس میکنم ناراحت شدن به دقیقه نمیرسه ازخودم بدم میاد بعدش ده تا کار میکنم که یادشون بره اون کارو 

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
2738

منم همینجوریم اما اینجوری نباش پدر مادر بودن وظیفه ی سنگینیه اونا وقتی انتخاب کردن بیارنت به این چیزاشم فکر کردن

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

اینکه قدر دان زحماتشون باشی خیلی خوبه.ولی نه تا این حد که خودتو داغون کنی..اینجور بگذره باید بیفتن دنبال روانشناس و دکتر و هزینه..اون وقت باز باید عذاب وجدان بگیری و افسرده بشی که چرا هزینه گذاشتی رو دستشون😁

راسی عکس خوشگلت کو😂

منم خیلی این فکرو راجب مامانم میکنم،خوبی رو در حقم تموم کرده

گاهی فکر میکنم چیزیش بشه میمیرم

بعد خودم خودمو اروم میکنم

بع چیزی که ازش میترسی فکر نکن خدای نکرده سر ادم میاد

خدایا شکرت هزاربار
نه مثل منی من بعضی وقتا یه حرفی ناخواسته میزنم حس میکنم ناراحت شدن به دقیقه نمیرسه ازخودم بدم میاد ب ...

حرف که خیلی کم بهشون بی احترامی میکنم،ولی بعضی وقتام که از کوره در میرم دلم فقط مرگ میخوادا

منم مجرد یودم ساده بودم همینطوری همش فکر میکردم دارم ظلم میکنم.ولی الان  میفهمم چقدر ساده بودم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
منم خیلی این فکرو راجب مامانم میکنم،خوبی رو در حقم تموم کرده گاهی فکر میکنم چیزیش بشه میمیرم بعد خ ...

نه خداروشکر بین این همه خصلت بدم فکرای منفی نمیکنم

خداحفظ کنه مامان گلتو💖

2706