2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقایونو ولشون کن اونا واسه لاپوشونی گنداشون هیچیو خیانت نمیدونن طرفو صیغه میکنن میگن میخواستیم ثواب کنیم بی پناه بود این ک خیانت نیس

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2731
اقایونو ولشون کن اونا واسه لاپوشونی گنداشون هیچیو خیانت نمیدونن طرفو صیغه میکنن میگن میخواستیم ثواب ...

دقيقن توجيه همشونم اينه پيامبرا و اماما هم ميكردن و آدم ميمونه چي بگه

فقط از دينش هي فاصله ميگيره

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
2738

میشه هرکاری که باعث بشه پای شخص سومی به زندگی آدم باز شه چه مجازی چه واقعی خیانتهههههههههه

لعنت به خیانت واقعا چه تاپیک هایی که همینجا درباره خیانت بوده و دلم واقعا گرفته و بغض کردم😔

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

عجب!!! اونوقت همين آقايون مشكلي ندارن اگر خانمشون با يه مرد غريبه از طريق پيام در ارتباط باشه!!!

كلا مردا خيلي روشون زياده

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...
2706