2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقایونو ولشون کن اونا واسه لاپوشونی گنداشون هیچیو خیانت نمیدونن طرفو صیغه میکنن میگن میخواستیم ثواب کنیم بی پناه بود این ک خیانت نیس

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2728
اقایونو ولشون کن اونا واسه لاپوشونی گنداشون هیچیو خیانت نمیدونن طرفو صیغه میکنن میگن میخواستیم ثواب ...

دقيقن توجيه همشونم اينه پيامبرا و اماما هم ميكردن و آدم ميمونه چي بگه

فقط از دينش هي فاصله ميگيره

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

میشه هرکاری که باعث بشه پای شخص سومی به زندگی آدم باز شه چه مجازی چه واقعی خیانتهههههههههه

لعنت به خیانت واقعا چه تاپیک هایی که همینجا درباره خیانت بوده و دلم واقعا گرفته و بغض کردم😔

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

عجب!!! اونوقت همين آقايون مشكلي ندارن اگر خانمشون با يه مرد غريبه از طريق پيام در ارتباط باشه!!!

كلا مردا خيلي روشون زياده

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...
2706