2737
2734
عنوان

کسی تا حالا آزمایش متابولیک واسه نی نیش داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82330 بازدید | 157 پست
با همسرم هیچ نسبتی نداریم دارم می میرم داغونم تا کی جوابش بیاد همش دارم گریه می کنم چشمام دیگه باز ن ...

عزیزم به پسرمنم به بیماری متابولیک شک کردند ولی من نذر علی اصغر امام حسین کردمش،شماهم مطمئن‌باش چیزی نیس ختم‌چهل شهیدبردار هرروزبه نیت یک شهید صدتاصلوات بفرست تاچهل روز،یه ختم دیگه هم هست روزاول صدتاصلوات وصدتااستغفرالله برای آقاامیرالمومنین وروزدوم صدتاصلوات واستغفرالله برای خانم حضرت زهراوروزسوم صدتاصلوات واستغفرالله برای خانم ام البنین بفرست وایشون راقسم بده به دستان بریده آقاابالفضل فرزندتوناشفابدن

عزیزم‌علائم بچت چیه که آزمایش متابولیک براش دادن؟پسرمن‌ن گریه میکرد ن خیلی تکون میخورد ن قدرت مک زدن داشت ولی شفاشو گرفتم هنوزم جواب آزمایشاش نیمده

دختر من یکسال و پنج ماهشه  تا ۵۰ روز پیش یک دختر سالم بود پر تحرک  به موقع گردن گرف ،نشس ...

نمیدوپم اینجا میاید هنوز یا نه... تشخیص mld دادن واسه دخترتون؟ یعنی قطعیه؟ الان حالش چطوره؟

ما تو فامیل mldداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738