2737
2734
عنوان

لکه بینی قبل پریود

219 بازدید | 15 پست

بچه ها من همیشه قبل پریودام لکه بینی دارم....سه تا چهار روز.... کسی بوده اینجوری باشه ؟؟؟ دکترم رفتم و با قرص هیچ فرقی نکرد....کسی بوده با داروی خونگی خوب شده باشه؟ تو اقدامم هستم و نتیجه نگرفتم.

عزیزم منم این ماه اینجوری بودم گفتن ازاسترس بارداریه، شماوقتی لکه بینی داری شروع دورت روازلکه بینی ح ...

باید از اولین روزی که پریودت قشنگ راه می افته شروع کنی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر جان من ۳۰ سالمه و ۱۸ ماهه که تو اقدام برای فرزند دوم هستم...

از وقتیکه تو اقدام رفتم هر ماه ۵_۶ روز لکه بینی دارم....

همه جور آزمایشی هم دادم....اما دلیلش شناسایی نشد...یکی میگفت مشکل هورمونیه اما از هورمونم خوب بود...یکی میگفت از سردی رحمه ، انقدر گرمیجات خوردم که روی بازوهامم پر از جوش شد....

به این نتیجه رسیدم که عملکرد بدنم اینجوره...

خلاصه یا واقعا هیچیمون نیست یا پزشکامون بیسوادن....

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.
2738
قبل ازاقدام هم لکه بینی داشتی؟؟ من دوسریه که اینجوری میشم قبلش اصلالکه بینی نداشتم

من تا چهار پنج سال پیش همیشه بعد هفت روز لکه بینی داشتم اما بعدش لکه بینی م افتاده اولش ....

استارتر جان من ۳۰ سالمه و ۱۸ ماهه که تو اقدام برای فرزند دوم هستم... از وقتیکه تو اقدام رفتم هر ماه ...

اتفاقا منم آز دادم و کلی هم قرص خوردم و منم به همین نتیجه رسیدم....... 

استارتر جان من ۳۰ سالمه و ۱۸ ماهه که تو اقدام برای فرزند دوم هستم... از وقتیکه تو اقدام رفتم هر ماه ...

من مشخص شد آندومتریوز دارم و دلیل لکه بینی هامم همینه.... نمیدونم چرا دکترا آخرین چیزی که به فکرشون میرسه در مورد لکه بینی آندومنریوزه.....

چطور تشخیص دادن سونو داخلی یا شکم؟شما درد دهانه رحمم داشتید وترشح

کیست آندومتریوز داشتم تو تخمدانم،البته من جدا از آندومتریوز یکم دهانه رحم هم مشکل داره، که سهروز بخاطر آندو لکه بینی دارم و وقتایی که به ۵ یا۶ روز میرسه ینی باز پای عفونت و زخم دهانه رحم وسطه....

2706