2726
مشکلم آینه ک پرید نمیشم از وقتی اقدام کردم و حامله هک نیستم وکیست دارم تنبلی هم دارم ی تخمدان کیست م ...

عزیز دلم منم مثل تو ناامید بودم بشششدت هیچوقت نگفتم خدایا بچم سالم بدنیا بیاد فقط میگفتم باردار شم بچم تو هفته هفت سقط شد فقط از خدا بچه سالم بخوایید مطمعن باش بزود مامان میشی

با شاد بودن، زیبا بودن، رنگی بودن، خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت... کافیست انسان باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتومم وارد شم.‌منم خرداد مامان شدم😍

عزیزم باید لینکو کپی کنی بهد بری تو تلگرا م دوباره پیس کنی از اونجا وارد شی الان بزنی رو لینک فایده نداره 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برا من بدترین ماه شد  😢😢😢 تبریک میگم

ليلي عزيز اميدوارم ماه ديگه ماه شما باشه.منم دو سال پيش اينموقع ها باردار بودم اونم دوقلو يهو بدون هيچ مشكلي يه عدسه بزرگ زدم و بعدش يه چيزي تو دستشويي ازم افتاد كه بعدا فهميدم جفتم بوده.وقتي بار دوم رفتم سونو هيچ كدوم قلبشون نميزد.فكر نميكردم دوباره تو همون ماه و همون فصل يه ني ني بياد تو دلم.الان هفته هفت هستم و از خدا ميخوام دل همه مادرا شاد بشه.اينم بگم بعداز اون سقط دو تا ديگه سقط داشتم.اما اينبار مطمئنم خدا به من و امثال من كمك ميكنه❤️❤️❤️❤️.مطمئنم تو هم بزودي دلت شاد ميشه.تا ميتوني خودتو تقويت كن و عجله نكن براي يه بارداري نصفه نيمه ديگه.بزار زمان بهش بخوره و رحمت حسابي جون بگيره.

2728
سيكلات چن روزه اس؟ ي روز در ميون

راستش تنبلی تخمدان دارم واسه همین سیکلام زیاد منظم نیست...

برای همین خیلی نگرانم..

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
ليلي عزيز اميدوارم ماه ديگه ماه شما باشه.منم دو سال پيش اينموقع ها باردار بودم اونم دوقلو يهو ب ...

عزیز دلم واقعاا ازت ممنونم بخاطر پیام امیدوار کنندت😘😘😘😘 

چشم عزیزم عجله نمینم فعلا دکترم سه ماه استراحت داده تا رحمم اماده شه بعد اقدام کنم قرص ضد بارداری هم داده

من سر این بارداریم خییییلی منتظر بودم نمیدونی چقدر وهرم خوشحال بود انگار دنیا مال ما بود ولیی....

با شاد بودن، زیبا بودن، رنگی بودن، خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت... کافیست انسان باشیم