2410
2553
دوستان ميشه لطفا بريد توي نيني سايت و تاپيك بزنيد 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 مامان هايي كه خرداد يا ت ...

چ کاریه طولانی کنی 😂

بگو‌مامانای اسفند۹۷ 😂

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلم آینه ک پرید نمیشم از وقتی اقدام کردم و حامله هک نیستم وکیست دارم تنبلی هم دارم ی تخمدان کیست م ...

هاله جون عرق رازیانه بخور منم عرق رازیانه خوردم این ماه باردار شدم 

2720
چ کاریه طولانی کنی 😂 بگو‌مامانای اسفند۹۷ 😂

نه عزیزم این تو کپی پیسم بود فرستادم دیگه من که مدیرش نیستم من از تل ک‌ی کردم اینجام پیس کردم

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
من ۶ رو قبل از موعدم گذاشتم. اونم شب . جواب داد

ممنون

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2714
چرا من دیروز صب گذاشتم مثبت شد الانم یکی گذاشتم بازم مثبت شد امروز روز پریودیم بود ک نشدم 

ممنون

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

خدا رو شکر 😍😍مبارکه ان شاء الله به سلامتی😊😍😍🌷

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بسلامتی عزیزم مبارک باشه

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..
2706