2733
2734

خوشبحالت. مبارکت باشه. من‌منظر‌بودم بازم‌پر شدم امروز

ادمــارو از روی ظــاهــرقــضــاوتــ نــکــنــیــد❌✖مـــشــکــل ایــنــجــاســتــ کــه‍ نــصــفــ ایــنــای کـه‍ خــدا رو قــبــول‌ دارن... خــداقــبــولــشــون نــداره... ✔🙄😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مشكلت چيه

مشکلم آینه ک پرید نمیشم از وقتی اقدام کردم و حامله هک نیستم وکیست دارم تنبلی هم دارم ی تخمدان کیست میسازه یکی تنبلی. دگ بریدم نماز نمیخونم چون خدا همیشه برام بد میاره. عمم نفرین کرد تا ده سال حامله نشی همه میخان من حامله شم 

مبارکه عزیزم

منم میخوام یکی دوماه دیگه اقدام کنم؟

میشه بگی چه زمانایی برای اقدام خوبه و چند روز یکبار و اینا؟

معجزه ی زندگی من٬جانِ مادر ازتو و خدای بزرگم ممنونم که بااومدنت توی دلم غافلگیرم کردین اون تو مواظب خودت باش میوه ی دلم٬منو بابایی خیلی دوستت داریم و میخوایم زودتر درآغوشت بگیریم .تو ماحصل عشق منو بابایی امیدوارم این نه ماه اون داخل راحت باشی...خانومای گل برای سلامتی کنجدی توی دلم هست یه صلوات بفرستین٬ممنون
2738
مبارکه عزیزم منم میخوام یکی دوماه دیگه اقدام کنم؟ میشه بگی چه زمانایی برای اقدام خوبه و چند روز یک ...

نمی دونم من ماه اول وقتی اقدام میکردم 

با برنامه بود ولی این ماه اصلا خبر نداشتم که باردارم 

مبارکه عزیزم منم میخوام یکی دوماه دیگه اقدام کنم؟ میشه بگی چه زمانایی برای اقدام خوبه و چند روز یک ...

سيكلات چن روزه اس؟

ي روز در ميون

واسه مامان شدنم ي صلوات ميفرستي😢🙏
منم بده

دوستان ميشه لطفا
بريد توي نيني سايت و تاپيك بزنيد

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان هايي كه خرداد يا تير ماه متوجه شدن كه نيني دارن  وارد گروه باشن تا
دركنار هم باشيم
👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼
https://t.me/joinchat/BdkbvxBnQMQJHhCaVCBxfg
🎉💐🎁🎉💐🎁🎉💐🎁🎉💐🎁
اين لينك گروه تل گرام

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
چیشد پس؟

دوستان ميشه لطفا
بريد توي نيني سايت و تاپيك بزنيد

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان هايي كه خرداد يا تير ماه متوجه شدن كه نيني دارن  وارد گروه باشن تا
دركنار هم باشيم
👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼👶🏻🎂🍼
https://t.me/joinchat/BdkbvxBnQMQJHhCaVCBxfg
🎉💐🎁🎉💐🎁🎉💐🎁🎉💐🎁
اين لينك گروه تل گرام

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706