1711
1707

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

😻😻کوووووو مبارکه عزیزم اخرین پریودیت کی بوده

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1718

مبارکه عزیزم ایشاالله سلامت به دنیا بیاد و بارداری خوبی داشته باشی 

برای منم دعا کن زودترمامان بشم 🌹🌹🌹😘😍❤️

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
1716
1709

تبریک عزیزم ❤❤❤

ديگران را كوچک و حقير نبين... مگر اينكه دوست داشته باشی دنيای خودت را كوچک و حقير بسازي! وقتی ديگران را تحقير و كوچک مي كنيم داريم پيامی را به خدا ارسال می كنيم، پيام اينه: من تحقير رو دوست دارم! و جواب خداوند هميشه يه چيزه: چشم هر چی تو بخواي... بعد از اون در زندگيمون بارها و بارها تحقير خواهيم شد و دنيامون روز به روز كوچكتر خواهد شد.... يادت باشه همه چيز از خودت شروع ميشه..!

بچه ها ببخشید اگه عصر بی بی چک و بذاریم مشخص نمیکنه؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

چ حس خوبیه وقتی منتظر باشی و بی بی مثبت بشه من تجربه کردم انگار تو آسمونا سیر میکنی...من بی بی چک مثبتی رو هم ک منتظرش نبودم و از مثبت شدنش کلافه شدم رو هم ۶ماه پیش تجربه کردم حس این۲ تا زمین تا آسمون با هم فرق داره

1651