1232
1226

ان شالله به سلامتی مبارکه

بی همگان به سر شود بی تو ی خر نمی شود                                                                                           یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

بچه ها ببخشید اگه عصر بی بی چک و بذاریم مشخص نمیکنه؟

چرا من دیروز صب گذاشتم مثبت شد

الانم یکی گذاشتم بازم مثبت شد

امروز روز پریودیم بود ک نشدم 

وقتی ک آدم قراره شب برگرده ب رختخابش ،اصلا چ کاریه ک صبح ازش بیاد بیرون ؟😏چرا اینقد کار بیهوده میکنیم ما؟؟؟؟!!! 😶
1156

مبارکه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1213
مبارکه.  یعنی میشه منم ی روز بیام بگم حامله هستم  دگ خیلی نا امید و خسته شدم   &nb ...

ان شالله عزیزم امیدت به خدا باشه

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

مبااااااااااااااااااااااارک دوست عزیز، واقعا شنیدن خبر خوش نی نی حس خیلییییییییییی خوبی. برا ما هم دعا کن عزیزم.

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
1167
من ۲۲خرداد  گروهی چیزی زدین منم ببرین😄

گروه داریم گلم لینک بدم؟؟؟

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1220