1147
44
عنوان

بالاخره بی‌بی چکم مثبت شد

787 بازدید | 82 پست

بعد ۶ ماه انتظار مثبت شد 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

😻😻کوووووو مبارکه عزیزم اخرین پریودیت کی بوده

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1156

تبریک میگم ان شالله بسلامتی و دلخوش بغلش کنی . ان شالله ک روزی تماااامی بچهای نی نی سایت بشه این لحظه زیبا 😗

پسرم رفتنت خیلی زود بود/ولی صدحیف ک تقدیرت چنین بود(بیاد محمدامینم)😔

مبارکه عزیزم ایشاالله سلامت به دنیا بیاد و بارداری خوبی داشته باشی 

برای منم دعا کن زودترمامان بشم 🌹🌹🌹😘😍❤️

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
1189
1179

تبریک عزیزم ❤❤❤

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  

ممنون دوستان خدا به همه که تو انتظارن بچه بده 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

بچه ها ببخشید اگه عصر بی بی چک و بذاریم مشخص نمیکنه؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

چ حس خوبیه وقتی منتظر باشی و بی بی مثبت بشه من تجربه کردم انگار تو آسمونا سیر میکنی...من بی بی چک مثبتی رو هم ک منتظرش نبودم و از مثبت شدنش کلافه شدم رو هم ۶ماه پیش تجربه کردم حس این۲ تا زمین تا آسمون با هم فرق داره

1182