2733
2734
عنوان

شوهر منظم

483 بازدید | 39 پست

سلام 

خانوما آیا شوهرای شما منظم هستن؟

من احساس میکنم شوهرم خیلی نامنظمه. هرکاری رو کلی پشت گوش میندازه. مثلا بیمه ی ماشین... پیگیری کار سربازیش... کولر ماشین گازش تموم شده نمیبره بده درست کنن. کارت ملیش رو نمیره بگیره... 

تو خونه همش با رکابی و ببخشید ازین شورت بلندا میگرده. 

صورتش رو به موقع اصلاح نمیکنه و مثلا هفته ای یبار اصلاح میکنه و همیشه ته ریش داره. 

یه امتحانی قرار بود بره بده ولی هنوز نرفته و دایم استرسش باهاشه. 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

مثلا ورزش نمیکنه با اینکه خیلی براش واجبه.

البته دانشجوی دکتراست... 

به نظرتون بخاطر  فشار درسش اینجوریه ؟ میتونه تاثیر داشته باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرمن چشش نزنم ماشالله بشدتــــــــ منظمه

خوشبحالت. اصلا واقعا اعصابمو داغون کرده. همش باید بهش بگم این کارو کن اونکارو کن.

خب به این فکر کن که صفات خوب دیگه ای داره که بقیه ندارن حالا شوهر من بس که منظمه رو اعصابه خیلی سخت ...

صفات دیگش واقعا خوبه. اما کارای عقب افتاده باعث میشه همش احساس سنگینی کنم. نمیدونم اصلا چیکارش کنم. 

2738

پشت گوش انداختنش همینقد بگم که اینه مون پارسال خونه تکونی افتاد نصفش شکست! از پارسال تا الان میگه جمعه میبرم درستش میکنم منم میگم شاید این جمعه درست شه شاید..😂

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

حالا من میخوام اتو کنم پیرهن همسرمو. آقا نمیپسنده. اتو کردن خودشو قبول داره.واقعنم حرفه ایه توی اتو. کلا کارای شخصیشو خودش خوب انجام میده منظم.  واقعا هم گاهی میاد روی مخم. انگار منو قبول نداره توی نظافت و نظم و ترتیب

پشت گوش اندختنش همینقد بگم که اینه مون پارسال خونه تکونی افتاد نصفش شکست! از پارسال تا الان میگه جمع ...

وااای نگوووو . اینم دقیقا همینه. پایه ی صندلی شکست یه سال قرار بود چسب چوب بخره. دیروز عصبانتی شدم صندلی رو میخواستم ببرم بذارم سر کوچه شهرداری ببره. که ترسید و رفت چسب خرید.

همسرمن دیگ زیادی ازحدمنظمه

آفرین به مامانش. شوهر من رو مامانشبد عادت کرده. از بس خودش دنبال همه کارا رفته این اینجوری عادت کرده.

2706