2726
ما تو خونه ای هستیم که قرار تا10روز دیگه بلند شیم و صاحبخونمون ارومیه است گفته واسه خونش مستاجر پیدا کنیم.یک بنگاه هم سپرده خودش.گفتم شاید یکی خونه بخواد اینجا هم بگم.
150متر سه خواب.ط اول.تو هر ط دو واحد وجود داره.واحدش کاملا مستقل و دیوار مشترک با واحد بقلی نداره منظور صدا اصلا رد و بدل نمیشه.ما دو سال و نیم اینجا میشینیم حالا جایی خونه خریدیم و میخوایم بلند شیم.کابینت ام دی اف.انباری.و یک پاسیو بزرگ داره که نور گیر دو خوابشه و ما اونجا رو هم انباری کردیم.دو تا کمد خیلی بزرگ و جادار داره.سیستم پکیج داره و کولر ابی تو همه خواب ها و پذیرایی.کلا خونه خیلی خوش نقشه و دلبازیه.
خیابان کتویی زاده شرقی(درختی غربی) اگه کسی خواست ایمیل بزنه بهم تا شماره تل بنگاه یا ادرس بدم خودتون تشریف بیارین خونه رو ببینین.
قیمت هم50تومن با ماهی200گذاشته اما کمتر یده.مm ایمیل خودمه. nasiim_nik@yahoo.com
تو درختی 50 و 200 چه خبره مگه؟
من تو جهانشهر خونه با همین شرایط و قیمت دیدم ولی همه میدونن جهانشهر بهتره
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
چه میدونم واللاه ما خودمون اینجا 45رهن کاملیم.اما بنگاه قیمت گذاشته براشون.واسه همین گفتم کمتر هم میده.اما عزیزم قیمتا خیلی بالا کشیده الان خونه 120متری تو ارغوان گلشهر50تومن رهن کاملشه و دارن مروم زندگی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷