2726
تو دانشگا داشتم پشت سر یکی از دخترا غیبت میکردم یهو برگشتم دیدم پشتم ایستاده😭

😕😕😕😅😅😅😅

نزد پودرت کنه؟؟؟

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسوایی زیاد دارم کدومشو بگم 😂😂😂 حدود ۱۰ نفر مهمون داشتیم  به صرف نهار که خیلیم رودبای ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2728

من یه سری نوار برداشته بودم گذاشتم زیر لباسم ک برم تو اتاق عوض کنم از جلو بابام و داداشم ک رد شدم افتاد رو زمین 😬😬😬 جای بدش این بود که هر دوتاشون دیدن ولی روشونو سمت تی وی کردن ک مثلا ندیدن 😶😶 من تا شب تو اتاق بودم 😐  صدا موش میدادم نمیدونم چرا😅😅😅

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
بزرگترین رسوایی اینه که منتظر چهار دلار یارانه ام😐

اون شرم آورم هست 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

بی ادبیه اما میگم.اولین شبی با همسرم تنها بودم سرما خورده بودم خواست منو ببوسه منم یه عطسه گنده و یه حباب از بینیم تو صورت همسر بیچاره.بعد هول شدم برم دستمال بردارم صورتشو پاک کنم ناگهان زاااااررررت😅😅😅یهو شوهرم گفت ماشالا خانم دکتر هنرمندیا😅😅😅

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  

بچه ها  تو دانشگاه داشتم میرفتم یه پسری با دوستاش یه گوشه نشسته بودن پسره یه چی گفت من نفهمیدم فک کردم داره میگه خانوم فلانی 😅😅😅 برگشتم سمتش گفتم بله ؟؟؟؟

باز یه چیزی گفت من نفهمیدم 😅😅😅😅

هوول کردم رفتم جلو ببینم داره چی میگه گفتم بله؟؟؟؟؟؟؟

با قیافه ترس آلودگفت هیچی هیچی بخدا دارم آواز میخونم 😅😅😅😅😅😅😅

دوستاش داشتن میخندیدن که من صحنه رو ترک کردم خیلی ضایع بود 😅😅😅😅😅

2706