2410
2553

..

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

رسوایی زیاد دارم کدومشو بگم 😂😂😂

حدود ۱۰ نفر مهمون داشتیم  به صرف نهار که خیلیم رودبایستی داشتیم باهاشون بعد مامانمم سنگ تموم گذاشته بود چن نوع غذا ودسرو  ....بعد همه نشستیم دور میز داشتیم غذارو میخوردیم دیدم یه چیزی خورد به پام داداشم و پسر فامیلمونم جفتشون دو طرف من نشسته بودن بعد داداشم کلن عادت داره وقتی خودمونیم خیلی کرم میریزه هی پاشو میزنه به پام از زیر میز  من فک کردم اونه برگشتم جوری که فقط خودش بشنوه گفتم باز تو عین الااااااغ پاتو دراز کردی شعور نداری؟؟؟😒😒نگو طرفم شنید دیدم داداشم خندش گرفته اون پسرهم سرخ شد معذرت خواهی کرد😖😖نگو اون بوده😂بعد اخرای نهارمون بود کرم افتاده بود تو جونم که تعارف کنم اونم چه تعارفی!!!!😐برگشتم با صدای بلند گفتم توروخدا بفرمایید از خودتون پذیرایی کنید و گرنه غذا ها حیف و میل میشه همه رو باید بریزیم تو سطل اشغال😐😐😂😂مامانمم قیافش اینجوری بود😨😨با خط و نشون میگفت میبندی یا بیام ببندم😂😂منم که اون موقع کلن رد داده بودم جفنگیات میگفتم😂😂😂سوتی سومم بعد از نهار چای یه رنگ کرده بودم بریزم برا مهمونا به اخری که رسیدم گفت ممنون نمیخورم حالااا منم اصرار و قسم و ایه که چای بعد ناهار میچسبه باید بخوریو  و اونم قبول کرد اومدم بریزم ته لیوان بیشتر نشد😖😖نگو قوری خالی بوده بعد اون همه اصرار😐همه زدن زیر خنده😥 هیچوقت دیگه اون ادم سابق نشدم بعد اون مهمونی😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام سوگل جان بالاخره یه روز از اول تاپیک رسیدم .اتفاقا امروز خیلی ناراحتم ودلم گرفته خیلی خوشحال شدم که قراره براچندساعتی فقط بخندیم.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2714
رسوایی زیاد دارم کدومشو بگم 😂😂😂

هر کدوم کَرمته 😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
سلام سوگل جان بالاخره یه روز از اول تاپیک رسیدم .اتفاقا امروز خیلی ناراحتم ودلم گرفته خیلی خوشحال شد ...

سلام عجق من خودمم دلم برای این جور تاپیکا تنگ شده خدایی میدونم همه پایه ان 😍😍😍😅😅😅

2706