2726

زندگی برا خودم زهر کردم به خدا نوبت دکتر گرفتم ی ماه دیگه نوبتم ولی بقیه میگن تاثیر نداره پس من چ کنم؟😔 به خدا فکرامو بگم شاخ در میارید هزار فکر میکنم  همه زندگیم با فکرای مسخزه ام گذشت دوسالی میشه اینطوری ام  هی میگم بچم مریض شه چی بچم اسهال شه چی بستری کنمش چی دخترم ی سالش نمیزاره بش سرم بزنن که دست و پاش سوراخ میکنن چجوری تحمل کنم بچم تب کنه چی از الان واس واکسن ۱۸ ماهگیش فکر میکنم تشنج کنه چی کن من میمیرم وای چ کنم شوهرم تصادف نکنه شوهرم چیزیش شه من میمیرم من تنها نمیتونم از پس بچم بر بیام  زاجب همه چیز وسواس دارم  مرگ تصادف مریضی درد تمیزیه خونه تمیزی خودم  بچمو هیچ جا  نمی برم عاشق پازک اصلا نمیبرمش میگم مریض میشه پر ویروس ی بار رفتم جلوگیزی کنم بردمش پازک دقیقا فرداش تب کزد تا ۸ روز تب ۴۰ درجه داش ینی مردم و زنده شدم خودمو میزدم  وسواسم خیلی شدید فقططط فکر میکنم نمیتونم جلوشو بگیرم  نوبت دکترم ی ماه دیگس شما کسیو دیدید درمان شه😭 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرمنم مثل شمام.ازبیکاری .من می خوام شب بخوابم همه جوری فک میاد سرم مثل شما الان دزد میاد خونه الان شوهرم تصادف میکنه زنگ میزنن از بیمارستان که شوهر تصادف کرده و.....بعدش هم گریه میکنم و ....

دعام کنیدمامان شم 😚😚😚

وای منم اینطورم دیونه شدم 

صبح شوهرم میره میگم وای تصادف نکنه خدای نکرده

یا تا سر کوچه بره ماست بخره هزار تا فکر بد میاد سراغم

یا هر لحظه زنگ میزنم مامانم اینا احوالشونو میپرسم

هی صدقه میدم تا خیالم راحت شه😥

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
خواهرمنم مثل شمام.ازبیکاری .من می خوام شب بخوابم همه جوری فک میاد سرم مثل شما الان دزد میاد خونه الا ...

من اصلا بیکار نیستم 😯

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
عزیزم با تجویز پزشک سرترالین خارجی بخور ، بیخیالت کنه ، منم مثه تو بودم به زمانی 😘😘

خوب شدی؟من میترسم قرص ها خوابم زیاد کنه یا کسلم کنه 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

شروع میکنی با یه سری کارها خودتو آروم کنی

مثلا از مریضی میترسی دیگه پارک نمیری

هی مدام خودتو محدودتر میکنی

تا روانت آروم بمونه

این حربه ذهنیه برای فرار از این حالت

حواست باشه این مدلی بهش تن ندی

وای منم اینطورم دیونه شدم  صبح شوهرم میره میگم وای تصادف نکنه خدای نکرده یا تا سر کوچه بره ما ...

همه کارخودشون رو میکنن مای بدبخت باید فکر همه روبکنیم خسته کننده اس 

دعام کنیدمامان شم 😚😚😚

دکترت کیه یه ماه دیگه وقت میده؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
همه کارخودشون رو میکنن مای بدبخت باید فکر همه روبکنیم خسته کننده اس  

من اینطور نبودم ، بعد فوت عموم شروع شد که خبر تصادف و درجا فوتشو شنیدم این حالت سرم اومده😥

این قرص اصلا اصلا خواب آور نیست بر عکس چون سطح سرتونین که هورمون شادی هست رو بالا میبره انرژی میده به آدم ، فقط بیتفاوت میشی ، مخصوص آدمایی هست که وسواس فکری دارن ، بله به من خیلی کمک کرد ، شب و روزم فکر کردن و گریه بود ، خوردمش بیست روز بعدش شده بودم بیخیال بیخیال ، فقط و فقط تحت نظر پزشک باید مصرف شه، و دو هفته اول ممکنه عصبی شی بعدش دیگه درست میشه 

2706