2410
2553
عنوان

اومدم واسه سقط بیمارستان تورو خدا دعام کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 54 پست

ایشالا راحت تموم شه و خیلی زو دوباره مامان شی ...

ببخشید سقط دردش مثل زایمانه؟؟

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ان شاءالله خوب میشی نترس منم چهارماهه بودم ب خونریزی افتادم اخرشم کورتاژ کردن 

كورتاژ درد داره؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

قدیما زناپشت سرهم حامله میشدن راحتم می زاییدن ولی الان سخت باردارمیشیم راحتم سقط میشن ازبس غذاهای شیمیایی به خوردمون میدن همه چیز شده شیمیایی و البته گرووووون😣

خدایا مواظب عزیزان من باش آمین 🙏

برات صلوات فرستادم

متاسفم عزیزم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714
ایشالا راحت تموم شه و خیلی زو دوباره مامان شی ... ببخشید سقط دردش مثل زایمانه؟؟

برای من که 12 هفته بود اره

ولی خیلی تایمش کوتاه‌تر از زایمان بود واسه همین خب دردمونم زود تموم میشه...زایمان چون طولانی‌تره، انگار دردش بیشتره... 

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
وای خدا در روز دارن همه کلی ادممم اینطوری سقط میکنن این چه وضعشه چرا پیگیری نمیکنن اخه چرانباید خارج ...

واقعا یعنی جاهای دیگه اینجوری نیست ؟؟

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
برای من که 12 هفته بود اره ولی خیلی تایمش کوتاه‌تر از زایمان بود واسه همین خب دردمونم زود تموم میشه ...

ایشالا برا شما ام زودتر یکی دیگه جاش بیاد😍

واقعا یعنی جاهای دیگه اینجوری نیست ؟؟

نیست عزیزم امار سقط تو ایران چندین برابر همه جاهاس بخاطر پارازیتا و امواجه گندی که دورمونو احاطه کرده و همچنین کلی خوردنی شیمیایی ماست میوه روغن برنج  هیچیمون اصل و درست و حسابی نیست من ۱۲ هفتم بود یک ماه پیش سقط کردم بچم قلبش ایستاد دکتر میگفت برای امواجه فقط 

.....
2706