1421
1363

سلام12هفتم قلب بچم 2روز پیش ایستاد الان اومدم سقطش کنم تازه شیاف واسم زدن تورو خدا دعا کنید راحت سقط کنم خیلی میترسم

وای چقدناراحت شدم واست

انشالله راحت فارغ شی و دوباره به زودی زود مامان شی

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
1394

انشاا.. که راحت باشه

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

اخی عزیزم 😢😢😢😢

برات دعامیکنم ...

ای خداااا😭😭😭

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
1418

ایشالا راحت تموم شه و خیلی زو دوباره مامان شی ...

ببخشید سقط دردش مثل زایمانه؟؟

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

واسه منم 12هفته سقط شد..کاش آدم بتونه فراموشش کنه... ان‌شاءالله بخیر بگذره عزیزم.

پسر که داشته باشی با تموم مشکلات دلت قرص و محکمه❤ پسر که داشته باشی پشتت گرمه و دلت گرم تر ❤ پسر که داشته باشی واسه دردات همدرد داری ، واسه زخمات مرهم داری ، واسه شادیهات دلیل داری و واسه خندیدنت بهانه ❤ پسر که داشته باشی انگار دنیا رو داری ❤ پسر که داشته باشی اگه یه دنیا دشمنت باشن پسرت پشتته ❤ پسر خار چشم بد خواه های مادره ، پسر غرور مادرِ❤ خدایا شکرت🙏
ان شاءالله خوب میشی نترس منم چهارماهه بودم ب خونریزی افتادم اخرشم کورتاژ کردن 

كورتاژ درد داره؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
1391