2726

تالاسمي مينور ديگه

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

من داشتم

سرقبلا مشکلی نداشتم سر بارداری م ازمایش دادم دکتر گفت کم خونی سدید داری

مگه تالاسمی داشتی؟؟

گفتم نه نگران شده بودم

دارو داد کپسول ففول خوردم ی دوره بعدش هم فرودین

تا دارو میخورم خوبه

اگه قطع کنم طی ۲-۳ ماه باز کم خونی میشه

الانم هماتنیک میخورم

خدایا میشه بغلم کنی.بگی آروم باش تا منو داری غصه چیزی  رو نخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزيزم تالاسمي با اين بيماري فرق داره

كمخوني داسي شكل همون تالاسميه خٌ عزيزم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
بزن اینترنت راحت بفهمی تاپیک میزنی که چی

من خودم اين بيماري رو ميشناسم تاپيكم زدم از اونايي كه مبتلا هستن چندتا سوال درباره ي علائمش بپرسم وگرنه خودمم ميدونستم تو اينترنت مطلب داره دربارش خسته نباشيد از راهنماييتون

تالاسمي مينور ديگه

نه با تالاسمی فرق داره

داسی شکل یعنی سلول های خونی بجای اینکه گرد باشن ی طرفش کم میشه و حالت داسی پیدا میکنن

منننننننن 

عزیزم با تالاسمی فرق داره 

همچین کم خونی هم نیس 

چون کلا ما خاص هستیم و شکل گلبولامون حالت داس شکله میگن کم خونی داسی شکل 

بزن قدش ک ایقد خاصیم😂✋

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎
من خودم اين بيماري رو ميشناسم تاپيكم زدم از اونايي كه مبتلا هستن چندتا سوال درباره ي علائمش بپرسم وگ ...

من هیچ علامتی نداشتم تو ازمایش خونم مشخص شد

حتی خستگی و بی حالی و سایر علائم کم خونی

من هیچ علامتی نداشتم تو ازمایش خونم مشخص شد حتی خستگی و بی حالی و سایر علائم کم خونی

جدي؟؟؟؟ دقيق گفتن كم خوني داسي شكل يا تالاسمي؟؟؟؟ اخه اين بيماري با تالاسمي فرق داره

جدي؟؟؟؟ دقيق گفتن كم خوني داسي شكل يا تالاسمي؟؟؟؟ اخه اين بيماري با تالاسمي فرق داره

نه دکتر گفت داسی شکل و برام توضیح داد یعنی شکل سلول های خونی مثل داسه نیم دایر قوسی نه دایره کامل

2706