2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام دوستان من ازتون  خواهش می کنم که گول این سایتها و تبلیغات را نخورید من پسرم در مقطع چهار تا پنج سال در مهد کودک بچه های ایران آن ثبت نام کردند و متاسفانه آنچنان که باید نسبت به پولی که پرداخت کردم اصلاً راضی نبودم به خاطر همین موضوع پسرم را برای پیش دبستانی در مهد کودک دیگری ثبت نام کردم و با توجه به اینکه هزینه کمتری پرداخت کردم اما چه از لحاظ آموزش و چه از لحاظ مکان های تفریحی در سطح بالا ترین نسبت به مهد بچه های ایران بود از لحاظ جشن آخر سال که واقعا افتضاح و فیلمبرداری افتضاح که دوست دارم سی دی آن را دور بیاندازید اینقدر بد فیلمبرداری شده بود فقط اسمش این بود که در سالن خوبی مراسم را برگزار کردند

سلام دوستان من ازتون  خواهش می کنم که گول این سایتها و تبلیغات را نخورید من پسرم در مقطع چهار ت ...

، و در مهد کودک بچه های ایران حتی برای یکبار مدیر این  مهد را ندیدم و کلیه کارکنان در یک چارت تعریف شده با مادران صحبت می کند و اصلا انتقاد پذیر نیستند  خلاصه اگر اگر فکر میکنید بهترین گزینه را می خواهید اصلاً سراغ این مهد نروید

2714