2726
عنوان

عنکبوت زشت بی خوابم کرد😒😒😒

700 بازدید | 6 پست

از اولی که اومدیم‌ تو این خونه اصلا ازینجا خوشم نمیومد حس خوبی ندارم احساس میکنم سنگینه  پراز عنکبوته😡کلافه شدم دیگه 

پسرم امروز ۵ صبح بیدار شد گریه میکرد فکر کنم خواب دیده بود خلاصه ۶:۳۰باز خوابید من خواب از سرم پرید اومدم نی نی سایت تا یه ساعت که چشام سنگین شد ۷:۳۰خوابم برد یهو احساس کردم یه چیز افتاد رو دستم انگار‌ هنوز‌ خواب بودم‌ دیدم یه چیزی شبیه مگسه اول فکر‌ کردم‌ مگسه بعد دیدم‌نه پاهاش بلندتر از مگسه عنکبوته 😕از رو‌دستم‌ افتاد زمین هیچی دورم‌نبود جز پتو‌مسافرتی که انداخته بودم روم سریع اونو انداختم روی عنکبوت تا دستمال بیارم بردارم بندازمش بیرون الان نمیدونم افتاد بیرون نیفتاد همشم خارش دارم فکرمیکنم عنکبوت داره رو بدنم راه میره یه ساعته دارم خودمو میخارونم دیگه نتونستم بخوابم

چکار کنم از شر این عنکبوتا خلاص بشم نهایت یه ماه دیگه ما ازین خونه میریم امکان داره عنکبوت تو‌کمد یا مبل یا هر جا باهامون بیاد خونه جدید؟؟😣😣😣

شنیدم کشتن عنکبوت مکروهه و بودنش تو خونه فقر میاره😕اینارو از اینترنت الان دیدم ولی یه چیزی خودم تو بچگی شنیدم‌ که عنکبوت تو خونه یعنی اینکه شیطان تو اون خونه هست این خیلی فکرمو مشغول کرده

الان تو نت دیدم عنکبوت نیشم میزنه نگران پسرم شدم 😢

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن بکش بابا منم مگس نذاشت بخوابم وگرنه من الان پاشو نبودم ک 12الی1😁

تو‌دستشویی چند بار دیدم اب گرفتم‌روش رفته ولی تو خونه چندشم میشه بکشم میگم فرش کثیف میشه پسرمم که به همه جا دست میزنه 

2728
بکش بره😶🕸🕸🕸🕸🕸نکشیش دوباره میاد🕸

اول فکر کردم خواب میبینم تا به خودم بیام دیدم زیرپتویی که انداختم روش نیست پتورو از پنحره تکوندم نمیدونم رفت یا دوباره یه جا قایم شده زشت