2726
عنوان

دلم از مامانم گرفته

785 بازدید | 68 پست

تا حالا شده مادرتون جوري دلتونو بشكنه كه نه بتونيد حرف بزنيد نه بتونيد گريه كنيد نه بتونيد قهر كنيد نه فراموش كنيد؟ 

شده بابت حرفاش از زمين زمان ببُريد؟

حيوانم آرزوست 😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولي اون لحظه تمام وجودم سست شده....😭😭

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

در اون حد نه. ولی دلگیر نباش ازش

کاش همیشه زنده باشن پیش ادم باشن. هیشکی پدر مادر نمیشه

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

من ٦ ماهه مادرمو نديدم نخاست كه ديگه منو ببينه 😐

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

شاید 

ولی چون تنها همدم منه جای خواهر و دوست و همه کسمه زود از دلم رفته ولی لامصصصصب بعصی وقتا ضد حال میزنه  کهکشانی  فقط باید نگاش کرد همین 

خدایا یه دل از جنس سنگ بهم بده تا یادم بره از کسی توقع محبت نداشته باشم  مرسی 😔
2706