2733
2734
عنوان

همتون بيايين بگين چرا (خوشگلا نياين)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 78 پست
والله من ميرم بيرون كلي حرف بارم ميكنن سر اين رنگ پوستم جالب اينجاس ك خودشون سيان 😐

اصلا اهمیت نده ب این حرفا خودتو دوست داشته باش 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

این روزا که کلی روش اومده واسه روشن کردن پوست وعمل زیبایی اگه هزینشو نداری بعضی از دکترا هم قسطی عمل زیبایی انجام میدن دوستم بینیشو قسطی عمل کرد البته نه هردکتری باید کلی تحقیق کنی

دخترم نفسمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا🥲🥲🥲😪😪😪 منم انقد زشتم که با خودم میگم  خدایا این همه ادم  زیبا آفریدی ولی منو انقد زشت آفریدی 🥲🥲🥲💔💔💔😭😢😢😢 چرا همه باید ازمن همه چیشون  بهتر باشن قیافشون. تیپشون  ذهنشون همه چیشون ازمن بهتره 😢😢😢😭😭😭😪😪😪😪

منم هیچکدوم اینارو ندارم  قیافه درسیم که ندارم  هوشمم که خوب نی . حرف زدنم که بلد نیستم😿😪😪😪😪😭😭  .من الان خواسته باشم با دختری دوست بشم نمیدونم چی بگم اصلا چجوری  سر بحث باز کنم 😭😭😭😭😪😪😪😪😪 تا بیامیه یه چی بگم زبونم میگیره 😢😢😢😿😿😿😔😔 همچین تیپ وهیکل درست حسابی ندارم 😭😭😭😭😿😿😿💔💔💔💔

2728