2410
2553
عنوان

همتون بيايين بگين چرا (خوشگلا نياين)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طرز تفکرت راجع به خودت خیلی بده😐

ینی چی مغز فندقی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

😐منم یه مدت حس زشت پنداری گرفتم 

تازه حالمم خوش نیست اعتماد به نفسم به زیر صفر رسیده از زندگی ام نا امیدم 😐

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
فکر کن نابینا بودی یا بیماری جسمی سخت داشتی آرزوت سلامتی بود آدم قدر داشته هاشو نمیدونه

همون نابينا پول داره هوش داره هزارتا چيز ديگم داره من واقعا هيچي ندارم  هيچيييييييييييييي

2714
نه گلم واقعیتو میگم خیلیم خوشگلی 😍😍😍😍❤❤❤❤

عشقمی 😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

مامانم همیشه میگه پیشونی ات بلند باشه.

ما تو فامیل فقط یک دختر عمو ام بود که از سن بلوع چاق شد..خیییییلی چاق..و صورتش هم خیلی معمولی..تقریبا چشم ریز هست.از همه ی ماها قیافه اش پایینتر بود.ولی ازدواج کرد.چه شوهری..خوشتیب..خوب...کمک اش.الان سه تا بچه داره.حالا ماها...ای بابا خواهر جان..

باز پول یه آپشنه ولی ظاهر..

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.
حرفاي دل منو زدي منم جديدا خيلي احساس زشتي ميكنم اصن فكر ميكنم اكر قيافم بهتر بود و قدم كمي بلندتر ا ...

منم قدم کوتاه قدمم خیلییی دوس دارم ۱۵۲ شوهرمم دوست داره قدمو میکه خوشم میاد قشنگ تو بغلم جا میشی

👈 خسته منم پاندا ادامو در میاره 👉

منم سبزم خيليم سبزم،خيلي دوستام بهم ميگن ساه سوخته،بدم نمياد خودمو دوس دارم خيلي 

هميشه ام ميخندم هركي بهم بگه سياه

قدمم ١٦٠هه

حالا دوستم قدش  ١٩١

سفيده  جشاشم روشنه همه ام ميكن ازت خيلي سره ولي همش ميگه عاشق قيافه اتم خيلي با نمكي

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

عزیزم شوهر من سبزه ی تیره هست خودم روشن شیربرنجی دخترم به باباش رفته کاملا 

اما بنظر من هم باباش هم خودش خیلی نازن 

همه میگن سیاه سوختن ولی مهم طرز نگاه هامونه تو چشم من خیلی ازمن ک روشنه پوستم بامزه تر هستن سبزه ها و خوش ارایش هستن . من اگه ارایش کنم خیلی تابلو میشم مث نقاشی میشه صورتم ولی دوستام ارایش میکنن چقد ماه میشن . 

بنظرم اعتماد بنفستو ببر بالا گلم . 

البته راجع به بعضی چیزا صدق نمیکنه مثلا دوستم واقعا تا قبل عمل بینی یدونه خواستگار نداشت چون خداییش نیاز به عمل داشت بینهایت دماغش مشکل داشتا فک نکنی یکوچولو زشت بود بینیش واقعا ناجور بود طفلی !!!!!! عمل کرد ازین رو به اون رو شد تو همون فامیلاش فقط 3 تا خواستگار براش اومد بقول استادمون ک بش گفت خانم فلانی بعضیها واقعا به این عمل نیاز دارن تا دیده بشن . 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2706