2733
2734
عنوان

همتون بيايين بگين چرا (خوشگلا نياين)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 78 پست

ناشكري نكن همين كه تنت سالمه خداروشكر كن،قرار نيست همه بنده هاي خدا يه شكل باشن،مطمئنن شما هم زيبايي هاي خودتونو داريد

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻

با این چیزایی که نوشتی یه دل ساده و صاف داری که خیلی ارزش داره...

زیبایی هم که به تبی بنده

پول هم به شبی بنده

خودتو ناراحت نکن و هر طور که هستی عاشق خودت باش

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا😐

کی گفته سبزه ها زشتن ک شما اینجور در مورد خودت فکر میکنی

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2731
2738

عزیزم به همون دلیل که همین الان هزاران افریقایی دارن از قحطی و گرسنگی جون میدن شما تو خونت راحت نشستی پای اینترنت!

دنبال چرا نباش واسه همینی که هست خدا رو شکر کن الانم که به لطف تکنیک های ارایشی دختر زشت نداریم!یکم خودارایی تمرین کن

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

تواول باید خودت خودتو دوس داشته باشه که اعتماد بنفست بره بالا منم سبزه ام و کلی تپلللللللل ولی خودمو دوس دارم

واسہ آرزوهامون تلاش ڪنیم،پنیر مجانے فقط تو تلہ موشہ...

من تا تنهایی تو اتاقم هست خیلی خوشگل و ملوسم 

همینکه پامو میزارم بیرون قیافه های مردمو میبینم میفهمم سمندونی بیش نیستم😁😁😁

ولی خب همیشه امیدم به اینکه دخترای زشت 

پسرای خوشگل و با شعوری نصیبشون میشه

ایشاالله که در مورد اینجانب نیز صدق کند

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

همه آفریده های خدا زیبا هستن❤

هر کسی یه عیبی داره.نباید اعتماد بنفست رو پایین بیاری.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706