2410
2553

خيلي كنجكاوم بدونم چرا خدا منو زشت وسبزه آفريد

چرا منو خوشگل نيافريد مگه فرق من با بقيه چيه  😡😡😡😡😡

چرا بايد حسرت بخورم ك زشتم 😔 

چرا اينهمه بي عدالتي نه شانس نه زيبايي نه پول لااقل يكيو ميداد نه اينكه از همش محرومم كرده 

ديدين بعضيا پولدارن قيافه ندارن 

يا فقيرن قيافه دارن 

ياهمشونو باهم دارن (زيبايي پول شانس سلامتي  هوش بالا نه عين من مغز فندوقي 😓 

چرا من هيچي ندارم 

اين حقوم نيس مو حقمو ميخوام 😭😭😭😭😭

چه عجب ی تاپیک مناسب من 😅

بیخیال خیلیم نازی پس کو اعتماد به نفست !؟

بخدا این پوست و اینا ربطی به زیبایی نداره بابا😶😣

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از مسيح علينژاد زشت تري؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

فکر کن نابینا بودی یا بیماری جسمی سخت داشتی آرزوت سلامتی بود

آدم قدر داشته هاشو نمیدونه

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2714

آره واقعا بعضی ها همه چی رو باهم دارن .

زیبایی ....ثروت.  ...معروفیت .....هوش ....کلا همه چی 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706