2737
2734

چی هست؟برای چاقیه؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره  مشخصه پر شدم  مزه خاصی نداره مث ارد

اقا وزن کن ببین چقد رفتی بالا و در طول چ مدتی،منم میخااااام😐

درخاست دوستی میدم رد نکن😁

💜لاتَخَفْ و لاتَحْزَنْ إنّا مُنَجّوکَ💜                        نترس و غمگین نباش،ما تورا نجات میدهیم💕
اقا وزن کن ببین چقد رفتی بالا و در طول چ مدتی،منم میخااااام😐 درخاست دوستی میدم رد نکن😁

۱۰ روزه میخورم 

فردا وزن میکنم 

ولی کاملا مشخصه چون هرکی میبینه میگه تپل شدی

۱۰ روزه میخورم  فردا وزن میکنم  ولی کاملا مشخصه چون هرکی میبینه میگه تپل شدی

ایشالا همینجوری بمونی

من کپسول چاقی میخوردم خیلی خوب شده بودم قطش ک کردم وزنم از قبل هم کمتر شد😭

💜لاتَخَفْ و لاتَحْزَنْ إنّا مُنَجّوکَ💜                        نترس و غمگین نباش،ما تورا نجات میدهیم💕

عوارض نداره یعنی؟برم برای شوهرم بخرم هر کاری میکنه چاق نمیشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

من هر تاپیکی میرم میگم با عرق یونجه و قرص مخمرآبجو چاق شدم.خودشم بدون بازگشت.به بدنتون ضرر نزنید بااین چیزاکه بعدا پشیمون میشین.ولی عرق یونجه و قرص مخمر هم مفیدن و هم چاقی بدون بازگشت

2706