2410
2553
عنوان

سر خوردن شال حریر

10288 بازدید | 51 پست

سلام خانوما

من برای روز عقدم شال حریر خریدم و چون باید چادر هم بپوشم باید ی جوری شالمو سفتش کنم 

اگه راهی دارین ممنون میشم بگین

I'm always hungry or tird or Both

از این مدلای اینترنتی ببند بعد ی گل خوشگل هم بزن بهش. اگه میتونی چلی چادر سرت نکن یا لااقل بنداز رو‌شونه هات موقع عکس اینا

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تنها راهش یه گیره و کلیپس کوچک هس 

هم محجبه میشی هم شالت نمیفته

البته چادر سر کنی بازم سر میخوره

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
از این مدلای اینترنتی ببند بعد ی گل خوشگل هم بزن بهش. اگه میتونی چلی چادر سرت نکن یا لااقل بنداز رو‌ ...

مدل نه می‌خوام ساده بندازم رو سرم

چادر باید از در میرم سرم باشه

I'm always hungry or tird or Both
مدل نه می‌خوام ساده بندازم رو سرم چادر باید از در میرم سرم باشه

خب ساده بندازی رو سرت که‌معلومه سر میخوره گلم. 

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2714
مدل نه می‌خوام ساده بندازم رو سرم چادر باید از در میرم سرم باشه

خوب پس سعی کن خیلی ماهرانه با گیره سره وصلش کنی به موهات مثل تور عروس

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
چ نوع گیره ای؟

همین گیره های معمولی مو

مشکی کوچولوها هستا

البته تضادش با رنگ سفید یکم ضایع هس مگه اینکه ماهرانه وصلش کنی

مگه شنیون نداری؟ خب چرا هم شال هم چادر؟ چادر تنها کافیه دیگه، یا روی لباست یه شنل بپوش

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2706