1109
44
عنوان

سر خوردن شال حریر

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 51 پست
من اصلا شال عادی هم رو سرم نمی مونه

چرا؟

خب اگرخیلی یخت گیرنیستین عیبی نداره من خودم روسریم اگرمیفتادخبلی باهلش کلنجارنمیرفتم ولش میکردم یاشوهرم کمکم میکرددرستش کنم  البته روسریم لیزنبودبخاطرچادرمیفتادبعدخطبه هم که چادرودرش اوردم وراحت روسریم سرم وایمیساد

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
چرا؟ خب اگرخیلی یخت گیرنیستین عیبی نداره من خودم روسریم اگرمیفتادخبلی باهلش کلنجارنمیرفتم ولش میکرد ...

چون من کلا یکی دوساله دارم روسری می‌پوشم

۱۶سالمه

I'm always hungry or tird or Both

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1037
اره دیه الان مامانم نظرات رو دید گفت اشکال نداره بین راه نپوشی

خیلیم خوب.اره اصلانیازی نیست بین راه پوشیده بشه من کت شلوارتنم بودبعدکه رفتیم داخل محضرنشستیم وعاقداومداونموقع چادرموسرم کردم چون ماچندتاسبددرست کرده بودیم تویکیش چادرموتاکرده بودن مامانم ایناگذاشته بودن تویکیش نون پنیرگذاشته بودیم وایناشماهم میتونین اینجوری کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
چون من کلا یکی دوساله دارم روسری می‌پوشم ۱۶سالمه

اخی خب پس اینجوریه.منم تاراهنمایی خیلی اهل پوشیدن مانتو وروسری نبودم البته من بخاطرظاهرم بودچون لاغربودم خیلی مهم نبودمانتوتنم باشه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1103