2733
2734

چرا انقدر الکی گرونه اجناسش؟ من واسه اولین بار رفتم قیمتاش خیلی بالا بود شامپویی که واسه نی نی از هایپراستار خریدم ۲۸تومن همونو ۵۳تومن میفروختن اونجا...اینجا خیلیا تاپیک میزنن که از شهرستان میخوان بیان خرید سیسمونی و بقیه بهش آدرس بهار رو میدن به نظرم اصلا نمیصرفه خرید کردن از اونجا وقتی انقدر اختلاف قیمت داره با بقیه جاها....

اره واقعا قیمتاش بالاست ولی لباساش خوشکله

منم دو سه باری رفتم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شامپوبچه دو هزارتومنی صحت  میخرم واسه پسرم،نه چشاش میسوزه نه حساسیت میده،چه خبره 53هزار واسه ...

من واسه اولین بار که قراره توی سیسمونیش بذارم گفتم یه برند خوب بگیرم حالا از دفعه های بعد همون صحت میخرم😀

من پسرم دو سالو ۴ماهش ی بارم بهار نرفتم تهرانم هستم.براش اون اولا عبدل اباد خرید میکردم  ی مدت نتی براش خرید کردم الانم بعضی مغازه ها تو پاساژا نزدیک خونم میرم از هایپر استارم زیاد خرید میکنم براش.

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
خوشگله ولی جاهای دیگه هم لباس خوشگل داره ارزون‌تر از اونجا،من خیلی تعجب کردم یه شامپو انقدر گرونتره ...

بهداشتی رو همه رو فروشگاها بزرگ برو مثل هایپر مارک فیروز خیلی راضی ام همه چیزم داره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
هایپراستار عالیه خیلی قیمتاش خوبه همیشه هم تخفیف داره

اره تا خونم ده دقیقه پیاد رویی خیییلی راضییی ام همه چیزم داره هم جنس خوب هم قیمت معقول نه فضایی خخخ

من شامپوبچه دو هزارتومنی صحت  میخرم واسه پسرم،نه چشاش میسوزه نه حساسیت میده،چه خبره 53هزار واسه ...

وای دقیقا منم برا پسرم فیروز میگرفتم الانم گیر داده به شامپو تیله ای گلرنگ

چون می گذرد غمی نیست
2706