2726
عنوان

ثبت نام برای ختم سوره ی طه- 41 روزه- 41 نفر

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خوندم بعد مطلع شدم🙁  امروز ینی خوب نبوده این سوره رو خوند توضیح بدید ممنون میشم

عزیز دلم من خودم هم خونده بودم هر چند به نظر شخصی من شروعش حتی دیروز هم مشکلی نداشت اما خوب با احترام به نظرات بقیه ترجیح دادم عوض کنم.

راستش من اطلاعات دقیق و مستندی در این خصوص ندارم اما ظاهرا اعمالی مثل خوندن خطبه عقد در این روزها توصیه نشده. هر چند من روایاتی دیدم که گفتن به این موارد توجهی نکنید و با توکل به خدا و صدقه کارتون را انجام بدید اما خوب چون کار ما گروهی هست دوس ندارم بقیه دوستان دل چرکین باشن.

3 مرداد خیلی قشنگه تولد امام مهربوووونمون هست انشالله همه چی اونظور که میخواهییم بشه.

2728

سلام من سعادت نداشتم تو این ختم درکنار شما عزیزان باشم .اما از تک تکتون التماس دعا دارم .درحق همدیگه دعا کنیم .التماااس دعا مهربونا مخصوصاااا شب تولد امام رضا خیلی پر فضیلته خیلییییی شب تولد امام رضا اگر دلتون لرزید ملتمس دعاتون هستم.

عزیزم اول تاپیکت نوشتی کسی ک ۲۱روزبخونه خاستگار پیدامیکنه و ۴۱روز بخونه قسمت پسری میشه؟ ی توضیح میدی ...

بله ظاهرا به چند صورت ختم سوره طه را میخونن بعضی ها 21 روزی بعضی ها 41 روزی... حدیثی که در این مورد دیدم را گذاشتم تا اگر دوستان واسشون سوال شد چرا بعضی 21 روزه هست چرا 41 روزی به این حدیث رجوع کنند.

دوستانی که نگران بودن بقیه از زمان تغییر مطلع نشن تا به این لحظه فقط خانم های   "بیهدف"    و  "فتا"   اطلاع ندادن

امیدوارم این دوستان هم زودتر اطلاع بدن

و اینکه از همکاری همه شما دوستان گلم ممنونم    ... توی چند سری ختمی که برگزار کردیم این گروه واقعا همکاری خوبی داشتن   

ذوستان همکاری تک تک شما لازمه

لطفا جمع بشید تا درکمال ادب و احترام از مدیریت سایت درخواست کنیم تا امکان حذف و ویرایش تاپیک ها را بهمون بدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1943193/تجمع-همگانی-همه-بیایید-تا-نی-نی-سایت-را-قانع-کنیم-اجازه-حذف-تاپیک-و-ویرایش-بهمون?postId=64823982

2706