2410
2553

سلام.اگه کسی امتحان کرده واسه خودش یا اطرافیان بیاد بگه لطفا؟اینطوری که روی سر زن باردار بدون اینکه خودش خبر داشته باشه نمک میریزن و اگه دستشو برد سمت موهاش بچه دختره و اگه برد سمت بینیش بچه پسره.بیاید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من انجام دادن برام خودمم نمیدونستم دستمو بردم سمت بینیم که میشد پسر ولی بچه ام دختره. کله پارچه هم باز کردن پسر دراومد ولی بچه ام دختر شد . فقط خواست خدا مهمه و سونو دقیقه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
من انجام دادن برام خودمم نمیدونستم دستمو بردم سمت بینیم که میشد پسر ولی بچه ام دختره. کله پارچه هم ب ...

سنو تا چ حد اشتباه میکنه عایا

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم
2714

جنسیت ۵۰ ۵۰ هست

یعنی ممکنه ۵۰ درصد درست دربیاد حرفشون

دو گزینه که بیشتر. نیست

به خاطر همین فکر میکتیم درست هست این خرافات چون برای فلانی درست درذاومده

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

جاریم انجام داد برام. 😒

پسر بود. 

ولی کلی بعدن رفتم بهشون خندیدم و گفتم نی نی نازم دخمله. 🤗😍😙  من مطمئن بودم که این الکیه و جنبه سرگرمی داره. اما مادرشوهرم اینا همشون میگفتن نههههه همیشه درست درمیاد و واقعیه و از این حرفا.   با این اتفاق بهشون ثابت شد که شانسی گاهی وقتا درست درمیاد. 😅  و دیگه اعتقادشون نسبت به این کار کمتر شده. 

توم باور نکن خواهر. حتی اگر درست دراومد. فقط خدا میدونه و بس. و به لطف پیشرفت علم بعداز اون سونوگرافی. تمااااام. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
سنو تا چ حد اشتباه میکنه عایا

سونو دقیقه بستگی به سونوگرافیست داره که تبحر داشته باشه یا نه مثلا بعضیا ۱۱ ۱۲ هم میگن و درسته ولی بعضیا ۱۵ یا ۱۸ هفته هم میگن اشتباه در میاد

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

اخه من تو هفته ۱۶ یعنی دقیقا ۱۵ هفته و۳ روز رفتم سونو دکتر گفت اختمالا دختر....تو برگه هم نوشت احتمالا....حالا اعصابم خورده چرا زود رفتم؟و از دکتره که چرا نوشته احتمالا...گفت تشخیص من اینه

2706