2726
عنوان

احتمال بارداری

1434 بازدید | 228 پست

سلام بچه ها اقدام کردم واسه بارداری اینماه بادکش وحجامت کردم داروی گیاهی هم میخورم یکم کمردرد دارم ازوقتی پریودم تموم شدتخمدان راستم تیرمیکشه بعدتخمدان چپم دیروز وروزقبلش درطول روزچندباردردگرفت ول کرد بعضی وقتاهم کنارنافم میسوزه4روزبه پریودم مونده به نظرتون علایمم ازچی میتونه باشه؟؟توروخداهرکی هرچی میدونه بیاد راهنماییم کنه ممنون میشم عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلتون چیه ؟

چندماه قبل تنبلی داشتم زیرنظردکتربودم3دوره دارودادحامله نشدم سری اخریدونه هاش سی جی داد زدم وبعدسونو واژینال گفت سالمی هیچ مشکلی نداری دیگه دکتر نرفتم رفتم توکار داروگیاهی

اولين علامت سينه درده و ديدن لك لانه گزيني، البته همه لك نميبينن، كلاً علائم از هفته ٦ به بعد شروع م ...

اگه درد سینه نباشه بار داری نیست.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
اولين علامت سينه درده و ديدن لك لانه گزيني، البته همه لك نميبينن، كلاً علائم از هفته ٦ به بعد شروع م ...

اخه2ساله منتظرم سری اخرکه دکتررفتم وhcgزدم همه علایم بارداری داشتم بعد15روزکه ازامپول گذشت پریودشدم حسابی خورد توذوقم😢

اگه درد سینه نباشه بار داری نیست.

نه واسه همه اینجوری نیست من باردارم تا الان اصلا کوچکترین درد سینه نداشتم 

گفتم: خسته و دل شکسته ام! گفتی: لا تقنطوا من رحمته الله ” از رحمت خدا نا امید نشوید” سوره زمر _ آیه ۵۳
اخه2ساله منتظرم سری اخرکه دکتررفتم وhcgزدم همه علایم بارداری داشتم بعد15روزکه ازامپول گذشت پریودشدم ...

اين داروها قشنگ يه علائمي ايجاد ميكنن انگار بارداري، شوهرتون آزمايش داده؟

وكيل و مشاور حقوقي هستم؛ سوال داريد بفرماييد🌹❤️
2706