2726

خدا خیرتون بده عزیزانم

فرداتخمک کشی دارم استرسم دارم تا حالا نه بیهوش شدم نه سرم زدم 

بعد عمل چجوریه درد زیاد دارم؟ 

چیا بخورم شکمم اب نیاره میترسم شکمم اب بیاره 

بیهوشی کامله یا بیحسی؟ 

وای خدا تا فردا خل شدم من😩😩😩😩😭

گُفتی:بیا گُفتم:کُجا؟ گُفتی:میانِ جانِ ما😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نگران نباش عزيزم من دو بار عمل تخمك كشي كردم و يك ماه ديگه هم قراره اين عمل رو انجام بدم 

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
2728

من هر دو بار هايپر شدم ولي خودشون دارو دادن خوب شدم 

استراديول شما چنده؟

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده

خیلی راحته به بیهوشی کامله ولی کوتاه مدت. به هوش که میای هیچ دردی نداری. نگران نباش. اگه هایپر نشی شکمت آب نمیاره که. اگرم شدی بهت دارو میدن آب نمیاره. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اصلا نگران نباش عزيزم من دو بار عمل تخمك كشي كردم و يك ماه ديگه هم قراره اين عمل رو انجام بدم 

وای دوبارررررررررررر😣😣😣

چیز خاصی نیست. بیهوشی نیست، یه خواب اور میزنن. یعنی بیهوشی خیلی سبک. راحت به هوش می یای. بعدشم درد نداره. اگر داشتی یه مسکن بهت میزنن. برا چی شکمت اب بیاره؟ خیلی درصد کمی این اتفاق براشون می یوفته. 

چرا تکرار میکنی؟ تخمک نداری یا تعیین جنسیت میخوای؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
یه سر به این تاپیک بزن.خیلی کامله https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکر ...

خیلی زیاده صفحاتش تایپیکو دارم جز 

مندیهامه علاقه مندیهامه

خیلی زیاده صفحاتش تایپیکو دارم جز  مندیهامه علاقه مندیهامه

صفحاتشو نمیخواد بخونی ک . سوالی داشتی بپرس بهت جواب میدن

خیلی زیاده صفحاتش تایپیکو دارم جز  مندیهامه علاقه مندیهامه

نخونی بهتره. استرست زیاد میشه. به خدا توکل کن و با انرژی مثبت برو. میگن درصد موفقیت در ای وی اف به روحیه ی ادم هم بستگی داره. حتی خندیدن بعد از کاشت درصد موفقیت رو افزایش میده

وای دوبارررررررررررر😣😣😣

آره دوبار

تا يك ماه ديگه بازم قراره پانكچر بشم

چون ميخوام عمل كنم ذخيره تخمدانم خيلي مياد پايين برا همين دارم جنين فريز ميكنم تا بعد از عمل انتقال بدم

2706