2733
2734
عنوان

ازدواج فاميلى ، توروخدا كمك

776 بازدید | 78 پست

تجربه دارا ، 

بياين كمكم كنيد 

من اصلا به اون پسرى كه فاميلمونه حسى ندارم ولى خب مورد اعتمادمون تقريبا و شرايطشون خوبه :]

يكم حرف بزنيد عقلامونو بريزيم روهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرچند،عاشقی زیباست ولی دیگه باید ته دلتم شده یه حس خوشایندی داشته باشی حداقل

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   

منم شوهرم پسر عموم ... ازدواج فامیلی مزایا و معایبی داره دیگه مثل همه ازدواجا ... 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2738

اگر می خواین بچه دار شین ایده ی خوبی نیست. امکان نارسایی ها و معلولیت های مختلف رو همونطور که می دونی خیلی بالا میبره. توی مملکت ما هم که همینطور آدم سالم هم باشه هزار مشکل داره٬ چه برسه به داشتن بچه ی بیمار و... 

به ریسکش نمی ارزه٬ باز اگر عاشق هم بودین یک چیزی.....

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2706