2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494840 بازدید | 3890 پست

سلام مامانا 

کاش این پیج فعال بشه و مامانای صارمی بیان 

من آخر مرداد تو صارم اگ خدا بخواد میخوام طبیعی زایمان کنم

فقط استرس داشتم که وقتی دیدم اپیدورال میکنن و کساییم که اپی شدن فوق العاده راضین آروم شدم

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=43351227]سلام  من دنبال یه دکتر خوب توی بیمارستان صارم هستم کرم نیا خواستم وقت بگیرم گفتند ۲ ماه دیگه و ...[/

سلام . من پیش دکتر ناهید اکبری میرم انشاا.... تا آخرش خوب باشه. 14 هفته هستم.یکی ازبیمارستان های طرف قراردادش هم صارم هست. اگه خواستی شماره مطبش رو می دم بهت  

یکی درد و یکی درمان پسندد/ یکی وصل و یکی هجران پسندد*** من از درمان و درد و وصل و هجران/ پسندم آنچه را جانان پسندد
2728

سلام.خسته نباشید.من تازه میخوام اقدام کنم برا بارداری میخواستم بدونم میتونم با توجه ب اینکه راهم تا بیمارستان صارم دوره اطراف محل زندگیم پیش ی دکتر برم تا موقع زایمان و برای زایمان برم بیمارستان صارم؟؟؟اگه میشه شرایط چجوریه باید از کی اقدام کنم؟؟؟

یعنی بدترین بیمارستان خصوصی همین صارمه

قبلا احتمالا خوب بوده . الان به شدت شلوغه. دکترا عجله دارن . به مریض رسیدگی نمیشه

فقط هم پول میگیرن

من 6 ماه اینجا تحت نظر بودم.هر دفعه میرفتم. دقیقا هر دفعه برا من سونوگرافی و ازمایش خون مینوشتن.

دوبار مسموم شدم . مسمویت غذایی. 

اولین بار 1 ساعت تو نوبت اورژانس بودم 1 ساعت هم تو نوبت ویزیت دکتر. خیر سرم اورژانسی رفته بودم

تنها بیمارستانیه که تو اورژانس دکتر نمیاد بالا سرت 

تو باید بری اتاق دکتر. خانمه رو اوردن با پارگی کیسه اب دوقلو 30 هفته! خدا شاهده اونم خودش رفت خدمت دکتر پاشونو تو اورژانس نمیزارن 

من با دل پیچه مسمومیت رفتم برام ازمایش مسمویت بارداری و نوار جنین نوشت میگم اخه علائمشو ندارم که میگه نه نداری ولی باید چک بشه! خب چرا؟ چون پول خوبی در میاد!

یا عفونت دهانه رحم داشتم وقت گرفتم رفتم پیش دکترم تو صارم. دکتر زنانه دیگه . تشخیص میده.

حتی معاینه نکرد گفت باید بری پیش دکتر فلانی اون ببینه ! دکتر فلانی برای یک ماه بعد وقت داد. یک ماه بعدم زنگ زدن از بیمارستان گفتن وقتاش کنسله! 

برا همین مسئله رفتم بیمارستان لاله دکتر یه معاینه کرد یه پماد داد حل شد! ولی صارم باید صدتا ویزیت و ازمایش بدی

هزینه زایمان صارم 6 میلیون طبیعی 7 میلیون سزارین که یه سری چیزا هی بهش اضافه می کنن میشه 10 میلیون 

هزینه زایمان لاله 4.5 میلیون طبیعی 6 میلیون سزارین

صارم به شدت دنبال پوله. کلاس های بارداری و شیردهی تو لاله رایگانه! 9 جلسه 90 دقیقه ای است خیلی هم با محتوا و عالیه. ورزش هم می کنیم تو کلاس

صارم 10_15 جلسه داره هر جلسه 20 تومن

ورزش هم جداست

صارم عین زورگیری می مونه .اگه پول میگرفت و درست رسیدگی می کرد حرفی نبود اخه کجای دنیا بیمار اورژانس باید دو ساعت تو نوبت بشینه؟!

سلام دوستان،کسی به تازگی تو بیمارستان صارم زایمان کرده? میخواستم قیمت زایمان طبیعی و سزارينشو بدونم. ...

سلام من دو سه روز پیش رفته بودم قیمتای جدید

طبیعی ۶ 

طبیعی اپیدورال ۷

سزارین ۷

Slm dostan man ta alan bimarestan sarem naraftam vali tarifesho ziad shenidam mikhastam onja tahte n ...

من چن روز پیش برای اولین بار ویزیت شدم،هزینه ویزیت و تشکیل پرونده شد۴۳۷۰۰ .نمیدونم ویزیت تنها چطوریه

آزمایش و سونوهامم کلا جای دیگه انجام میدم

سلام.خسته نباشید.من تازه میخوام اقدام کنم برا بارداری میخواستم بدونم میتونم با توجه ب اینکه راهم تا ...

من الان هفته ۳۱ ام .بیمارستان چون معطلی زیاد داره تقریبا ۲ ساعت،من از چند ماه قبل بارداریم تا هفته۳۰ تحت نظر یه دکتر دیگه بودم.چون میخوام صارم زایمان کنم، این هفته رفتم تشکیل پرونده دادم

راستی از زایمانم خیلی میترسم میخواستم سزارین کنم اونم میگن بخشنامه اومده قبول نمیکنن باید دکتر تایید ...

صارم نوشته سزارین انتخابی نداره ولی احتمالا دکتر بخواد میزنه سزارین

سلام میخواستم یه تشکر حسابیییی بکنم از کسی که این تاپیک و زده من دو هفته قبل از زایمانم تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم و با خوندن تجربه ایشون و کسایی که اینجا در مورد صارم و تجربیاتشون حرف زده بودن صارم و انتخاب کردم و وااااااقعا عالی بود من کاملا شانسی تونستم با دکتر میرفندرسکی نوبت بگیرم و پیش ایشون زایمان کنن و بعد از ۷ ماه تازه فهمیدم دکتر یعنی چی محشره این دکتر عاشق شدم انقد که ماه و مهربونه😍و بهترین روز زندگیم روز تولد پسرم شد با خاطره عالی ای که توی این بیمارستان دارم هرچند که یکم سخت شد زایمانم و طولانی و بعدش به خاطر مسمومیت حاملگی رفتن آی سی یو جز ۲۴ ساعت آی سی یو باقیش فقط برام خاطره خوبه مخصوصا خود خانم دکتر که واقعا مهربون و با حوصله هستن و به آدم آرامش میدن 

من بین صارم و بیمارستان خاتم دکتر موید محسنی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم.

چیزی که منو از صارم دلسرد کرد اینه که گفتن جدیدا بخاطر پول بچه نگه میدارن و هزینه های اضافی زیادی رو مجبورت میکنن پرداخت کنی. نمیدونم تا چه اندازه این حرف درسته. اونایی که تازگی اونجا زایمان کردن بیان بگن

2706