2733
2734

ساعت7 

بعدشم استراحت و خواب

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست پسرم ساعت ۹ میره شرکت

۳ و نیم خونه ست😐

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

ساعت بین ۶ تا ۷ میاد 

از نظر فیزیکی جثه ضعیفی داره من دلم نمیاد بهش بگم شغل دوم پیدا کن

اما تازگی با شوهر یکی از دوستام که نمایشگاه ماشین داره صحبت کرده قراره پورسانتی براش مشتری پیدا کنه

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2738

شغل دوم داره. کلا خونه نیست

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

واسه من ساعت سه میاد...از  وقتی میاد درازکش جلو تیوی و موبایله تا وقتی بخابه 

خیلی خسته شدم ..سه ساله وارم تحمل میکنم

این باعث شده من بهش گیر بدم...بعضی وقتا

و هم چنین ...و خیلی برای هم تکراری شیم

والا سه تعطيل ميشد از امروز ٢تعطيل ميشه بايد ناهارم بذارم🤨

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
همسر من کارمنده .اما دائم خونه ست .هر موقع مشکل پیش بیاد بهش زنگ میزنن میره و برمیگرده.

خدا بهت صبر بده😁

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
والا سه تعطيل ميشد از امروز ٢تعطيل ميشه بايد ناهارم بذارم🤨

من که همیشه باید ناهار بذارم گاهی همکاراش اضافه کاری میمونن این اقا پرستیژش اجازه نمیده بمونه اگرم بمونه باز پرستیژش اجازه نمیده ناهار بخوره

کلا مارا گذاشته زیر پاش که پرستیژش خط بهش نیفته😐

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706