2726
عنوان

سلام دوستان کسی بوده بعد جراحی کیست تخمدان سینه درد بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 34 پست
نه عزيزم.من فكر كردم منظورت از درد سينه همون درديه كه مث درد سينه قبل از پريوده.منظورم اون بود.نهايت ...

اره بخدا پدرم دراومده حتی طوری شده تو حموم که میکنم بزور نفس میکشم که درد تیزی شکل و خنجری تو قلبم رد نشه خدا لعنت کنه با بیهوشیاشون بخدا پدرمو دراورده تو پریودمم درد دست بردارم نیست بخدا از صبح تا شب کولر روشن میکنم که نفس کم نیارم نمیدونم درد قلبیه یا گوارشیه یا سینست بخدا سر در نمیارم از ترسم غذا کم میخورم که شبها دردای تیزی و خنجری از سینه چپم رد نشه 😢😢😢😢نفس کم نیارم نگرانم کرده 😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو پيش دكتر ريع.از قلب و اينا نيست.برو پيش دكتر ريه.من دوستم بعد از زايمان امبولي شده بود تنگي نفس ...

یعنی دردای خنجری سینه سمت چپ و تنگی نفس و تپش قلب برای دکتر ریه بابد برم ؟ خیلی نگرانم کرده که چرا اینجوری شدم 😢😢😢😢

والله من دكتر نيستم نميدونم چي بگم.درد سينه معمولي مث پريودي فكر كردم منظورته.بنظر من با دكتر مشورت ...

نگفتی درد سینت چجوری میشه عزیزم راهنماییم میکردی ببینم مشکلم مثل شماست؟ 

2728
برو پيش دكتر ريع.از قلب و اينا نيست.برو پيش دكتر ريه.من دوستم بعد از زايمان امبولي شده بود تنگي نفس ...

یعنی این دوستتون غذا هم که میخورد نفسش بالا نمیومد ؟منم همینطور شدم غذا هم که میخورم با چه بدبختی میخورم که تنگی نفس و تپش قلب شدید نگیرم نمیدونم چرا لعنتی بعد عمل اینطور شدم حتی بعد غذا سینه سمت چپم دردای تیزی شکل خنجری میاد میره خستم کرده 😢😢😢😢😢

نگفتی درد سینت چجوری میشه عزیزم راهنماییم میکردی ببینم مشکلم مثل شماست؟ 

عزيزم مث نزديك هاي پريود كه سينه درد ميگيره مث اون دقيقا ولي بيشتر.ببين درد قفسه سينه يا تيركشيدن و اينا شاملش نيست.پيش دكتر ريه برو يا قلب و عروق.ولي ناراحت نباش.ناراختي قبلي نيست.برو حتما دكتر.من اطلاعات بيشتري ندارم نميخوام اطلاعات غلط بهت بدم.ولي حتما دكتر برو.اگه امبولي باشه بايد زود بري دكتر.بخاطر داروي بيهوشي بي كيفيت الان خيليا كه بيهوش ميشن با اين مشكلات مواجه ميشن.برو دكتر ختما

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
یعنی این دوستتون غذا هم که میخورد نفسش بالا نمیومد ؟منم همینطور شدم غذا هم که میخورم با چه بدبختی می ...

جزيياتشو نميدونم مث اينكه تنگي نفس داشته بعد از بيهوشي

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
عزيزم مث نزديك هاي پريود كه سينه درد ميگيره مث اون دقيقا ولي بيشتر.ببين درد قفسه سينه يا تيركشيدن و ...

باشه عزیزم چشم حتما میرم فداتشم مرسی که جزعیاتشو بهم گفتی 

جزيياتشو نميدونم مث اينكه تنگي نفس داشته بعد از بيهوشي

دقیقا منم همینطور شدم غذا بزور میخورم که نفس راحت بکشم ولی گرگرفتگی و داغی بدن از داخل دارم با وجود اینکه کمخونی شدیدم هستم نمیدونم چرا اینطور شدم 😢😢😢😢😢

سلام نیاره داروهای معده خوردی؟ بهتر شدی بالاخره؟

سلام سامیت کجا بهتر شدم عوارض عمل لعنتیه دوستمم بعد عمل کیست تخمدان مثل من شده من همش روده ام درد داره و معدم هنوز خوب نشدم پدرمو دراورده

سلام سامیت کجا بهتر شدم عوارض عمل لعنتیه دوستمم بعد عمل کیست تخمدان مثل من شده من همش روده ام درد دا ...

امیدوارم زودتر خوب بشی...چند روز بود هر جا میرفتم میدیدمت.. تو فکرت بودم

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
امیدوارم زودتر خوب بشی...چند روز بود هر جا میرفتم میدیدمت.. تو فکرت بودم

اره خیلیا بعد عمل مثل من شدن یا روده درد دارن یا معده درد خستمون کرده والا بیماریه که تمومی نداره لعنتی 

2706