2726
عنوان

بیبی چک مثبت و آز خون منفی

569 بازدید | 62 پست

امروز سه روز تاخیر پرویودیمه بیبی چکم مثبت شد و آز خون منفی.امیدوار به بارداری باشم یا نه؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
2
100%
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز دلم این ماه نشد ماه دیگه .نا امید نشو منم تو اقدامم بد جور دل و کمرم درد گرفته احتمالا این ماه منم جواب نمیگیرم .

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
عزیز دلم این ماه نشد ماه دیگه .نا امید نشو منم تو اقدامم بد جور دل و کمرم درد گرفته احتمالا این ماه ...

من چند روز علائم پریودی داشتم اما امروز کلا قطع شده

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
آخه میگن احتمال خطای آز خون خیلی کمه.بازم صبر میکنم

اره یه چند روز دیگه صبر کن باز آز بده انشاءالله که مثبت میشه

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
من چند روز علائم پریودی داشتم اما امروز کلا قطع شده

سابقه داشته عقب بندازی

عکس بی بی تو بذار شاید کاذب بوده ان شالله ازمایش اشتباه کرده گلم ناراحت نباش این ماه نشد ماه دیگه چن وقته اقدامی مگه

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
قبلنا آره ی دوره تحت درمان بودم اما الان شیش ماهه ک یروزم تاخیر نداشتم

پس احتمالش زیاده که مثبت بشه .چند روز دیگه تکرار کن آزمایشت رو 

2706