2726
عنوان

شک وسوءظن های من وهمسربیخیالم...

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 19 پست
وقتی یواشکی کنترل کنه و ببینه چیزی از همسرش ندیده خودش از شکش پشیمون میشه ولی اینکه مرد متوجه شک و گ ...

اصلانیازی ب این کارنیس چون عادتش میشه وارامشش بهم میریزه تاکی میتونه هروقت شک کرد کاراگاه بازی دراره من روانشناسم و اصلاچنین توصیه ای نمیکنم

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماتحت جو محیط امروزی جامعه ک پرازخیانت شده افکارت بیمارشده عزیزم،درسته ک خیانت زیادشده امالزوماهمه ...

اره دقیقا.زمونه بدی شده ادم به چشم خودشم نمیتونه اعتمادکنه.اون بیچاره هم اصلا اهل خیانت واین چیزانیست نمیدونم من چرا اینقدر ریزبین شدم‌.آخه وقتی میبینم بادوستاش خوب وخوشه وقتی میادپیش  من همیشه خسته است فکرم درگیرمیشه

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  
اره دقیقا.زمونه بدی شده ادم به چشم خودشم نمیتونه اعتمادکنه.اون بیچاره هم اصلا اهل خیانت واین چیزانیس ...

شمابایدخونه روب محل امن وارامش همسرتون تبدیل کنید وتورفتارخودتون دقت کنیدوبهترش کنید تاهمسرتون جذب خونه وهمسرش بش وسرحال باش وقتی میادخونه

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)
2728
شمابایدخونه روب محل امن وارامش همسرتون تبدیل کنید وتورفتارخودتون دقت کنیدوبهترش کنید تاهمسرتون جذب خ ...

هیچی کم نمیذارم براش نمیدونم چرا سرد شده فکرمیکردم دلیلش خیانته ولی مطمعن که شدم اهلش نیست نمیدونم مشکلش چیه.خیلی ببخش ولی تورابطه ج ن س ی هم سرد شده 

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....