2726
عنوان

شک وسوءظن های من وهمسربیخیالم...

282 بازدید | 19 پست
چندوقته اینجوری شدم الکی بهش شک میکنم وشروع میکنم به بازجویی وکنترل کردنش که اون ازاین مسئله به شدت دلخوروعصبانی میشه.یه مدته دیگه بهم محل نمیده حتی قهرم میکنم پیشقدم نمیشه تاخودم خسته بشم اشتی کنم.فکرمیکنم ازم دلزده شده.‌.. ازکارام ازخودم ازقهرکردنام خسته شده نمیخوام براش تکراری وخسته کننده بشم.بخدا دست خودم نیست کمکم کنید
مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  

شما پیش یه روانشناس برو گلم

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت

اگه قراره همسرتونو کنترل کنید هم باید یواشکی کنترل کنید که خودش نفهمه وگرنه بخاطر این رفتاراتون ازتون زده میشه.زیادی گیر دادن به مرد هم خوب نیست و بدتر به خیانت و راههای دیگه کشیده میشه

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شماتحت جو محیط امروزی جامعه ک پرازخیانت شده افکارت بیمارشده عزیزم،درسته ک خیانت زیادشده امالزوماهمه خیانت کارنیستن بااین افکارارامش خودتوزندگیت وهمسرتوازبین نبر اعتمادکن برای ارامش خودت تاوقتی ک خلافش ثابت نشده شک مثل خوره ست اگ ازبین نره روح وروانتومیخوره وازبین میبره

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)
نیا نینی سایت. روت تاثیر گذاشته به شوهرت مشکوک شدی. این کنترل کردنا خیلی بده و باعث میشه شوهرت گریزو ...

واقعا من اینجا انقد تاپیک خیانت خوندم یه مدت مثل این خانوم به شوهرم گیر دادم ولی بعدش گفتم اگرم شوهرم خطایی بکنه با این کارا چیزی حل نمیشه این منم که باعث میشم شوهرم پابند زندگی باشه یا نه بعدش که رفتارمو درست کردم دیدم مشکل از من بوده اون بیچاره هیچ چیز مشکوکی نداره😑

اگه قراره همسرتونو کنترل کنید هم باید یواشکی کنترل کنید که خودش نفهمه وگرنه بخاطر این رفتاراتون ازتو ...

عزیزم کلابایدشکش ازبین بره بایواشکی کنترل کردن ارامش خودش بهم میریزه

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)
اگه قراره همسرتونو کنترل کنید هم باید یواشکی کنترل کنید که خودش نفهمه وگرنه بخاطر این رفتاراتون ازتو ...

میدونم این رفتارا خوب نیست ولی دست خودم نیست واقعا خودم خیلی پشیمونم.احساس میکنم دیگه منو نمیبینه

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  
عزیزم کلابایدشکش ازبین بره بایواشکی کنترل کردن ارامش خودش بهم میریزه

وقتی یواشکی کنترل کنه و ببینه چیزی از همسرش ندیده خودش از شکش پشیمون میشه ولی اینکه مرد متوجه شک و گیردادن های همسرش بشه بدتر عمل میکنه و بیشتر سعی میکنه پنهون کاری کنه

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
میدونم این رفتارا خوب نیست ولی دست خودم نیست واقعا خودم خیلی پشیمونم.احساس میکنم دیگه منو نمیبینه

از این به بعد کمتر بهش گیر بدین و بیشتر محبت کنید.انشاله همه چیز درست میشه

2706