2726
عنوان

زایمان بدون درد

382 بازدید | 18 پست

سلام مامانا 

کسی زایمان بدون درد انجام داده ؟ خوبه ؟ بعدش کمردرد نگرفتید؟ 

از شما کسی تو بیمارستان بهمن زنجان جدیدا زایمان کرده ؟ 

آرامش،، هنر نیندیشیدن به چیزهایی است که ارزش فکر کردن ندارند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین اینها همه بستگی به سیستم بدنی هر فردی داره که متفاوته برای بعضی ها زایمان آسونه ولی برای بعضی ها خیلی سخت 

بعضی ها با یه سری امکانات بازم خیلی اذیت میشن بعضی ها بدون هیچ امکاناتی بازم زایمانشون را حته

همین چند روز پیش خواهر همکارم زایمان در آب انجام داد تازه ماما خصوصی هم داشت و میگفت خیلی کمک کرده که زودتر بچه اش به دنیا بیاد ولی انقدر بخیه خورده که حتی نمیتونه بشینه و دستشویی ام سر پا میره میگه خیلی اذیته 

انشاءا... برای شما طوری باشه که زایمان خیلی خیلی راحتی داشته باشی 

من واسه اپیدورال هماهنگ ککردم توبیمارستان خصوصی دهانه رحم شدپنج سانت پزشکم اومدروسرم گفت نه نمیشه دیروزبچه یکی خفه شدبخاطراپیدورال چون سیگنال دردبه مغزنمیرسه که همون سیکنال باعث زورزدن بموقع میشه.طبیعی زایمان کردم درسته دردداشت ولی همش تموم شدمطمینم هیچکدومتون ازمن ترسوترونازک نارنجی ترنبودیدمن خیلی ترسوام حتی توتاپیکتوتاپیک بکارتم گفتم نذاشتم ازترس شوهرم یکسال ونیم بهم نزدیک شه آخرش باجراحی پرده موبرداشتن بابیهوشی میگفتم حاضرم طلاق بگیرم فقط اون دردونکشم.قبل زایمانم انقدخودمودرگیراین حرفا وبی دردوسزارین میکردم اخرشم طبیعی بودالان بعدیکسالهیچی ازش یادم نیست خدابهتون یه قدرت ماورایی وغیرقابل باورمیده شک نکنید

خوشبحالت عزیزم😍😍😍 شما گرمی زیاد میخورید؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2668300/زایمان-طبیعی-آسان کسایی که باردارن و میخوان زایمان طبیعی انجام بدن نکاتی ارائه میشه که برای تسهیل زایمانشون تاثیر گذاره...

2706