2733
2734

بله میشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عااالی  میشه من خودم انجام دادم در اتاق هارو هم رنگ روغنی زدم آینه شدن😆😆😆

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2738

تازه من ک با غلطک نبود که از این فرچه مرچه ها بود.غلطک خیلی راحته

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

رنگ زیر سازشی ک خوب باشه خوب در میاد اگه  دیوار مسطح نیس اول بای بتونه کاری بشه بعد رنگ زد

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                 یادگاری که در این گنبد دوار بماند
عااالی  میشه من خودم انجام دادم در اتاق هارو هم رنگ روغنی زدم آینه شدن😆😆😆

با فرچه یا غلطک ؟  رنگ و تینر رو مخلوط کردی یا رنگ تنها زدی ؟

رنگ کارا که با فرچه رنگ میزنن ولی میگن غلطک واسه مبتدی ها راحت تره 😆

با فرچه یا غلطک ؟  رنگ و تینر رو مخلوط کردی یا رنگ تنها زدی ؟ رنگ کارا که با فرچه رنگ میزنن ول ...

با غلطک . ..پلاستیکی  باید آب قاطی کنی ولی روغنی تینر . ....اول با فرچه حالت چهار گوشه اتاقتو  میکشی بعدش با غلطک  رنگ میزنی 

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2706