2410
2553
بچه ها تا حالا از کرم روشن کننده گیاهی که فاقد هیروکینون باشه(زیاد قوی نباشه)استفاده کردین؟تاثیر بد رو پوست نمیذاره؟واقعا"لکها از بین میره؟

من یه مدت ضدآفتاب مای زدم که خدا لعنتشون کنه،یکم رو بینیم لک افتاده.حالا حوصله ندارم برم دکتر.گفتم یه کرم بخرم استفاده کنم

اگه نظری دارید بگین

مرسی
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دپی وایت استفاده کردم لک ها رو کمرنگ تر کرد اما راضی نبودم.. دوستم از کرم روشن کننده سروینا دو ماه استفاده کرد لک هاش خوب شد پوستشم روشن شده
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2720
پوستم نرماله.حساسیت نمیده؟پوستم رو تازه خراب نمیکنه؟
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش
یه دوتا لک خیلی کم رنگ.ولی خودم روش حساس شدم.واسه ضدافتاب مای
2714
خیلی کوچولو.ولی دوست دارم اگه راهی داره برطرف بشه.آخه پوستم صافه
شیوا جون واقعا" تاثیر روشن کنندگی داشت؟لکا کم رنگ شد یا کلا" رفت؟چه مدت زدی
مرسی دوستم
من 1ساله هر لکی که میزنه استفاده میکنم جواب داده تا حالا .ارزونه و خارجی هم نیست
لک جوش لک آفتاب ... نه بستگی به پوستت داره یه روز درمیون من میزنم یه هفته ای خوب میشه
ببین هر کی به پوستش یه نوع کرم میسازه اما من به چند نفر گفتم و استفاده کردن راضی بودن
من دیروز رفتم گرفتم 7000
امتحانش ضرر نداره.هیدرودرم صورت
پوشاک نی نی مد
2706